Motosalon 2020 – nově s Grand Prix přestaveb a kaskadérů

Zdroj: BVV

11. ročníku mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se zúčastní všichni hlavní hráči motocyklové branže. Na 150 firem s 390 značkami i doprovodné akce obsadí od 5. do 8. března haly P ,F, Z a volné plochy.

Ve čtvrtek ve 13.30 zahájí MOTOSALON závodníci Karel Abrahám, Jakub Kornfeil, Ollie Roučková, kaskadér Adam Peschl, tvář Motosalonu Pepa Sršeň, motorkářská legenda Peter Baláž,  herci Pavel Liška, Jana Révai, Lukáš Langmajer a moderátorka Monika Leová. Součástí veletrhu bude první mezinárodní soutěžní výstava upravených strojů a unikátů Czech Custom Grand Prix. V pavilonu F se představí kolem stovky strojů v 10 kategoriích. Těšit se můžeme na unikátní show kaskadérské skupiny Crazy Day, kterou letos doplní paralelně probíhající třídenní soutěž česko-slovenských kaskadérů Czech Stunt Grand Prix.

Z dalšího programu jsou to slalomové jízdy Moto Gymkhana, motoškola Míry Lisého, workshopy Automotodromu Brno, cestovatelské přednášky se známými Vandráky, Jardou Šímou i autogramiády známých jezdců. V anketě Motocykl roku 2020 lidé opět rozhodnou v pěti kategoriích o nejoblíbenějších motorkách a skútrech. Na veletrhu proběhne i mezinárodní soutěž mechaniků motocyklů a jízdních kol Europacup 2020. A protože láska (k motocyklům) prochází žaludkem, v pavilonu Z  poprvé vznikne Burger Aréna, kde budou v nabídce nejen burgery, ale i další pochoutky včetně vegetariánských jídel.

 

Motosalon 2020 – nově s Grand Prix přestaveb a kaskadérů
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (65%) 4 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: