Líbil by se vám zakázkový interiér v kůži ve Škodě Fabia? Zeptejte se u Carlex Design

  • Nejmenovaný zákazník si nechal na zakázku přečalounit interiér Fabie

  • Ceny zakázkových úprav jdou odhadem do stovek tisíc korun

  • Levnější masové vozy zpravidla nebývají terčem takových modifikací

  • Polská společnost Carlex Design obvykle pracuje na interiérech značek Bentley a podobných

Pokud jde o zakázkové úpravy interiérů aut, většinou se jedná o vozy z vyšší cenové kategorie. V případě polské společnosti Carlex Design, která se individuálními úpravami interiérů zabývá, to jsou nejčastěji vozy značek Bentley, Maserati či vrcholné produkty prémiových německých automobilek.

Nestává se moc často, aby se luxusního a jedinečného celokoženého interiéru dočkal vůz segmentu B, v tomto případě Škoda Fabia. Majitel musí mít svou Fabii asi opravdu rád. Carlex Design sice ceny svých úprav nezveřejňuje, ale pokud bychom si mohli dovolit odhadnout alespoň řád, budou to přinejmenším vysoké desetitisíce korun. Možná i statisíce.

Doporučujeme: Od Felicie po Octavii RS – 10 nejlepších ojetin značky Škoda

V kvalitní kůži nejsou vyvedena jen sedadla, ale také celá palubní deska, volant, výplně dveří a další doplňky interiéru. Carlex Design má v Čechovicích-Dědicích, za hranicemi kousek od Ostravy, velký showroom, takže určitě nebude problém se jet na některé příklady jejich detailní práce podívat. Každopádně je úprava této Škody Fabia (v nižším stupni výbavy bez automatické klimatizace nebo lepšího zábavního systému) do jisté míry unikátní. Možná poprvé v historii má „tuning“ interiéru větší hodnotu než celé nové auto.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: