Léto se blíží. Nechcete vyrazit na cesty s obytnou Škodou Felicia?

  • Obytné automobily se těší velké popularitě i v České republice 

  • Zájemci o levný obytný vůz teď mají příležitost získat pro české cestovatele zajímavý automobil 

  • Na prodej je Škoda Felicia z roku 1999 s obytnou nástavbou 

Obecně se má za to, že většina automobilových kategorií prodejně stagnuje nebo klesá, přičemž výjimku tvoří pouze crossovery. Není to ale tak docela pravda. Máme tu ještě obytné automobily, a ty se těší neuvěřitelnému zájmu. Meziroční nárůst je dvouciferný jak na evropském trhu, tak u nás. Proto by vás mohlo zajímat jedno ne úplně obvyklé obytné auto. Pravda, není nové, ale pro tuzemské příznivce tohoto stylu cestování přesto bude mít své kouzlo. Nejen proto, že je levné.

Doporučujeme Jak koupit ojetý karavan nebo obytný vůz: Hlavně do něj nesmí téct!

Není to totiž žádná přestavěná dodávka, ale stará dobrá Škoda Felicia s karoserií pick-up a obytnou nástavbou. Pod kapotou najdete benzinový motor o objemu 1,6 litru. Podle prodávajícího je nejen motor, ale také celé auto ve výborné kondici. Důvodem je kromě jiného skutečnost, že do dnešních dnů vůz najel pouze 124 tisíc kilometrů. Obytná nástavba, kterou lze mimochodem sundat, nabídne dvě rozkládací lůžka, ledničku, vařič, stůl i dřez. Na koupelnu a záchod už ale nezbylo místo.

Obytná Škoda Felicia s nástavbou Tandy Pony je prodávána přes ebay v přepočtu za 86 tisíc korun. Háček je pouze v tom, že jde o anglický automobil s pravostranným řízením. Na druhou stranu, o to větší specialita by to v České republice mohla být. Tak neváhejte.

Léto se blíží. Nechcete vyrazit na cesty s obytnou Škodou Felicia?
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (73.33%) 9 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: