Kia XCeed: Další nový crossover se ukázal na neoficiálních fotkách. Vyrábět se bude v Žilině

  • Kia XCeed bude čtvrtým členem řady Ceed nové generace 

  • Půjde o crossover, který se zařadí mezi Stonic a Sportage 

  • Novinka se aktuálně ukázala na neoficiálních fotkách

Nová generace řady Ceed se nabízí jako základní hatchback, kombi SW a stylově střižené kombi Proceed. To ale pořád není vše. Kia totiž už před několika měsíci avizovala příchod ještě čtvrté varianty, která zamíří do kategorie crossoverů. Jak bude nový XCeed vypadat, to ukazují první neoficiální fotky nemaskovaného vozu.

Kia XCeed sice dostane stejný technický základ jako ostatní zástupci této řady. Karoserie ovšem bude zcela odlišná a na designu je to vidět. Podle informací kolegů z Automobilrevue, kteří už jezdili s prototypem, by měla být světlá výška podvozku o čtyři centimetry vyšší ve srovnání s hatchbackem. Spolu s Kiou XCeed do nabídky dorazí také některé nové prvky výbavy, třeba digitální přístrojový štít.

Test Kia Ceed a Ceed SW 1.0 T-GDI: V jednoduchosti je krása

Kdy přesně bude Kia XCeed odhalena, to se zatím neví. Původně se spekulovalo o premiéře na autosalonu v Ženevě, což se ale nestalo. Nicméně dlouho bychom na další nový crossover čekat neměli. Výstavní premiéra totiž proběhne v září ve Frankfurtu, odhalení samotné v podobných případech přichází s několikaměsíčním předstihem.

Foto: Autožurnál

Kia XCeed: Další nový crossover se ukázal na neoficiálních fotkách. Vyrábět se bude v Žilině
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (86%) 10 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: