Kia slibuje sofistikované pojetí interiéru nového malého SUV

  • Kabina postavená na širokých tvarech a rafinovaných technických detailech

  • Zacíleno na mladou a technicky zaměřenou generaci zákazníků toužící po intuitivním používání v kombinaci se smělým designem

  • Moderní prvky výbavy zahrnují systém palubního infotainmentu s dotykovým displejem o velikosti 10,25″ a systémem náladového osvětlení

  • Nový malé SUV v prodeji na korejském trhu ještě v roce 2019, globální trhy budou následovat

Automobilka Kia dnes odhalila nákresy interiéru svého zbrusu nového malého SUV. Interiér nového malého vozu ze segmentu SUV, jehož odhalení je naplánováno na letošní léto, přináší výrazný a smělý design se zaměřením na co nejsnazší používání.

Tvary a technické prvky kabiny z vysoce kvalitních materiálů, evokují moderní styl. Z kabiny je zřejmé i technické zaměření v kombinaci s módními designovými detaily, např. kovovými akcenty u výdechů ventilace a do široka navrženou přístrojovou deskou. Výsledkem je interiér odlišující se od všech ostatních malých SUV schopný oslovit duchem mladé zákazníky se zájmem o nové technologie. Rafinované designové detaily dokládá i madlo na středovém panelu u spolujezdce.

Přístrojové desce vévodí nový dotykový displej o velikosti 10,25″ pro systém navigace a rychlý přístup k nejrůznějším funkcím. Vybrané funkce vozidla, např. ventilaci a klimatizaci, lze snadno a bezpečně nastavovat za jízdy prostřednictvím níže umístěných ovladačů na středovém panelu s intuitivním uspořádáním a příjemným povrchem. Technologie náladového osvětlení (Kia Sound Mood Lighting) dovoluje upravovat ambientní osvětlení kabiny podle chuti cestujících.

Doplněním své modelové řady o nové malé SUV pro globální trhy rozšiřuje automobilka Kia svoji nabídku vozů SUV tak, aby naplnila potřeby zákazníků ve všech regionech, neboť nový model disponuje prostorností a schopnostmi klasického SUV v kompaktním balení. První malé SUV značky Kia pro světové trhy se v Koreji začne prodávat v druhé polovině roku 2019. Brzy poté budou prodeje tohoto vozu zahájeny i v ostatních regionech.

Kia slibuje sofistikované pojetí interiéru nového malého SUV
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: