Kia nabízí nový Ceed v akci se zvýhodněním až 35 000 Kč

  • Kia Ceed v akční edici Cool startuje na 339 980 korun

  • Ke zvýhodnění až 35 tisíc Kč automobilka přidá ještě bonus 20 000 Kč za výkup vašeho starého auta

  • Akce se vztahuje na hatchback i kombi

  • Ceed Cool nabízí ve standardní výbavě LED denní svícení, Bluetooth nebo klimatizaci

  • Kia nabízí testovací jízdy zdarma

Oblíbený kompaktní model Kia Ceed aktuálně pořídíte jako zvýhodněný akční model Cool. K akční slevě 35 tisíc korun Kia přidá ještě dvacetitisícový bonus za výkup vašeho starého auta. Ceed hatchback tak vyjde na 339 980 korun, kombi Ceed SW stojí 359 980 Kč.

Nová generace Ceedu si na jaře připsala významný úspěch. V ostře sledované evropské anketě Auto roku skončil s minimální bodovou ztrátou třetí za elektrickým Jaguarem i-Pace a sportovním Alpine A110. Za sebou nechal dokonce i povedený nový Ford Focus. Čím to? S Ceedem jsme už jezdili, takže víme, že se dobře řídí, dobře vypadá a dobře se ovládá, protože má velmi povedenou ergonomii. Více se dozvíte třeba v našich videodojmech:

Videodojmy: Kia Ceed 1.4 T-GDI 7DCT Exclusive

Akční Kia Ceed Cool nabízí kromě zvýhodněné ceny také velkorysou standardní výbavu. Dostanete mimo jiné LED denní svícení, rádio se vstupem USB a Bluetooth, tempomat nebo automatické přepínání dálkových a potkávacích světel. A pochopitelně i klimatizaci. Samozřejmostí je program „Kia 777“, který kombinuje 7 let záruky, 7 let asistenční služby Kia a 7 let aktualizace mapových podkladů – samozřejmě bezplatně!

Pětatřicetitisícové zvýhodnění se vztahuje na vozy s motorem 1.4 CVVT 73 kW (100 k). V rámci edice Cool lze pořídit také motorizace 1.0 T-GDI 88 kW (120 k) a 1.6 CRDi 85 kW (115 k). V jejich případě činí akční sleva 20 tisíc korun.

Nižší a širší silueta nového Ceedu s delším zadním převisem a kabinou posunutou více vzad než u předchůdce vyjadřuje vyzrálý dynamický charakter. Zakulacené hrany předchůdce byly nahrazeny ostrými linkami; na přídi zaujme širší ‚tygří‘ maska chladiče a níže posazené otvory přívodu vzduchu, stejně tak jako přesné a lineární tvary rámující přední partii. V kabině pak Ceed nabídne nejvyšší úroveň ergonomie ve své historii a přinese též vysoce kvalitní materiály v rámci celého interiéru.

Nový Ceed, postavený na nové podvozkové platformě Kia ‚K2‘, je o 20 mm širší (1800 mm) a 23 mm nižší (1447 mm) než končící model. Rozvor zůstává nezměněn (2650 mm), přičemž přední převis se zkrátil o 20 mm (na 880 mm) a zadní převis prodloužil o 20 mm (nyní 780 mm). Nová platforma přispívá k efektivnějšímu obestavění prostoru. Kia Ceed má větší zavazadelník o objemu 395 litrů a rovněž větší šířku v úrovni ramen pro cestující na zadních sedadlech, více prostoru pro hlavu vpředu a nižší pozici za volantem.

Kia oficiálně představila nový crossover XCeed. Do prodeje dorazí už brzy

Nový Ceed byl navržen výhradně pro evropské silnice se zohledněním požadavků evropských zákazníků. Jízdní chování a charakter nového modelu byly odladěny tak, aby Ceed svojí dynamikou a zapojením řidiče překonal svého předchůdce. Nová soustava nezávislého zavěšení kol poskytuje agilnější a bezprostřednější odezvu od řízení, kde se uplatní i upravená charakteristika pružin a tlumičů nebo rychlejší převodka řízení.

Návrh, vývoj a konstrukce nového Ceedu podobně jako u předchůdců probíhal ve Frankfurtu pod taktovkou evropských návrhářů, produktových vývojářů a vývojového centra R&D automobilky Kia. Nejnovější Ceed se opět vyrábí na Slovensku v Žilině.

Chcete si vyzkoušet nejnovější vozy Kia? Projeďte se na testovací jízdě zcela zdarma.

 

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: