YouTuber kreslí auta v zastaralé aplikaci Malování z Windows. A je v tom mimořádně dobrý

  • Malování od Microsoftu je součástí Windows již 35 let

  • Program je uživatelsky velmi přívětivý, nicméně dnes již zastaralý

  • Indický uživatel Youtube doukazuje, že i v Malování se dají malovat reálně vypadající auta

V dnešní době existuje bezpočet aplikací, ve kterých můžete na počítači, tabletu nebo telefonu vytvářet i velmi profesionální ilustrace. Není to ale tak dávno, co amatér bez ochoty investovat velké peníze (nebo používat kradený software) prakticky neměl jinou možnost než program Malování od Microsoftu. Má uživatelský přívětivé rozhraní a jednoduché nástroje.

Indický YouTuber BeingNadish ukazuje, že i v Malování se dají kreslit solidní obrázky aut. Své výtvory publikuje na YouTube už od roku 2012. Upozornil na něj server Motor1.com.

Malování od Microsoftu je součástí softwaru Windows již 35 let
Mezi výtvory Inda pod pseudonymem BeingNadish se objevují převážně značky koncernu Tata

Mezi jeho výtvory se objevují převážně značky spadající pod indický koncern Tata. To znamená Jaguary či Land Rovery. BeingNadish má však v portfoliu také Lamborghini, Porsche, BMW či Audi.

Kreace indického „designéra“ nejsou úplně dokonalé, ale kdo někdy pracoval v Malovaní, ten ví, že možnosti jsou velmi omezené a v tomto ohledu jsou dovednosti uživatele BeingNadish úctyhodné. Ostatně přesvědčte se sami ve videu nahoře.

YouTuber kreslí auta v zastaralé aplikaci Malování z Windows. A je v tom mimořádně dobrý
Ohodnoťte tento článek!
2.6 (51.43%) 14 hlas/ů
Sdílejte

2 KOMENTÁŘE

  1. “…amatér bez ochoty investovat velké peníze (nebo používat kradený software) prakticky neměl jinou možnost než program Malování od Microsoftu…”
    Co to je za kravinu? A ty tuny svobodného softwaru jsou co? Gimp, Krita, Inkscape, LO Draw, příp. nesvobodný Paint.net… Všechny strčí malování do kapsy. Chápu, že chlapec je recesista, asi jako když Přibáň začal sjíždět trabantem svět (než se z toho stala komerční záležitost). Ale kecy o tom, jak neměl jinou možnost, jsou dosti podivné.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: