I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké provedení Bentaygy

  • Po vzoru Range Roveru dostala také Bentayga variantu určenou pro potřeby ne úplně chudého lovce 

  • Součástí paketu je především nová přihrádka v zavazadelníku na drobnosti typu dalekohledu, nábojů nebo oblečení

  • Mezi zadními sedadly je kožená skříňka na dvě zbraně 

  • Pořídit si můžete také třeba tašku Pordey na vestu nebo na plášť 

Když se řekne „auto pro myslivce“, patrně se vám vybaví něco jako Lada Niva ideálně s karoserií pick-up, ať je kam ty střelené divočáky odkládat. Jenže myslivec může vypadat všelijak. Zatímco někteří vyžadují pouze dobře omyvatelný prostor a dobrou průchodnost terénem, jiní mají zcela odlišné potřeby a neváhají si za ně připlatit. Proto vznikají speciality jako Range Rover Holland & Holland nebo nejnověji Bentley Bentayga v provedení Field Sports.

Zjednodušeně se dá říci, že úpravy jsou zhruba stejné, jaké dříve představil Land Rover u svého drahého loveckého Range Roveru. Základem je nová přihrádka v zavazadelníku, kam může finančně zajištěný lovec odložit drobnosti typu dalekohledu, nábojnic, nebo lahví prvotřídního vína. Vše je přirozeně vyrobeno ručně a jenom z těch nejlepších materiálů. Zbraně pak lze uklidit do připravené kožené přihrádky mezi zadními sedadly.

Doporučujeme: Může být Bentley Bentayga ještě ošklivější? Ano, s kitem od Lumma Design

Výrobu nového příslušenství obstaral tradiční úpravce Mulliner, na pomoc si ale přizval další luxusní anglickou značku Purdey. Pokud vám tohle jméno neříká, jde o společnost nabízející zejména luxusní pušky, ale také nejrůznější příslušenství, oblečení a podobné věci. Společným jmenovatelem je extrémní cena. Za takovou pušku zaplatíte v přepočtu třeba čtyři miliony korun. Pokud jste chudí, můžete si u Purdey koupit alespoň holinky za deset tisíc. Tahle společnost přidala ještě další možnosti jako třeba tašku, do které si můžete dát kabát, vestu nebo boty.

Auto samotné žádnými změnami neprošlo. Pořád je to taková obyčejná Bentayga, jak ji známe. O ceně loveckého příslušenství tisková zpráva taktně mlčí.

 

I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké provedení Bentaygy
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 8 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: