Harman vyvinul audiosystém speciálně pro elektroauta. Je lehčí a úspornější

  • Harman jde s dobou a představuje několik nových technologií pro elektrifikované vozy

  • Audiosystém pro elektromobily si vystačí s polovičním množstvím komponentů

  • Nový audiosystém Ecotect je dvakrát úspornější a váží o polovinu méně

Výrobce prémiových audiosystémů Harman, pod nějž patří značky jako Harman Kardon, JBL, Infinity, AKG a další, představil na výstavě CES 2020 několik nových technologií zaměřených na elektrifikovaná auta.

Jakýkoliv komfortní prvek výbavy, ať už jde o ventilaci, klimatizaci, posun sedaček, nebo ozvučení, spotřebovává energii. V případě konvenčně poháněných aut na tom příliš nesejde, ale v případě elektromobilů, případně elektrifikovaných vozidel, se počítá každý kilometr dojezdu navíc. Což právě tyto komfortní prvky výbavy významně ovlivňují.

Společnost Harman vyvinula audiosystém, který si vystačí s polovičním množstvím součástek, ale kromě nižší hmotnosti přináší i menší spotřebu energie. V překladu to znamená delší dojezd na elektřinu.

Společnost Harman vyvinula audiosystém, který se nejen že skládá z polovičního množství součástek, ale kromě nižší hmotnosti také nabízí menší spotřebu energie
Zástupci společnosti Harman na výstavě CES 2020 prozradili, že nový audiosystém Ecotect je energeticky téměř o polovinu méně náročný a váží o půlku méně než tradiční audiosystémy.

Zástupci společnosti Harman na výstavě CES 2020 prozradili, že nový audiosystém s názvem Ecotect je energeticky téměř o polovinu méně náročný a váží o polovinu méně než tradiční audiosystémy. To znamená namísto běžných 10 kg hmotnost zhruba 5 kg. Jak velí doba, systém je připraven na bezdrátové aktualizace na dálku.

Nový audiosystém umí také ztišit hladinu zvuku v případě, že si posádka chce povídat. Jakmile konverzace mezi pasažéry ustane, hlasitost se znovu vrátí na původní úroveň.

Harman vyvinul audiosystém speciálně pro elektroauta. Je lehčí a úspornější
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: