Galerie: Sedm nejhorších a šest nejlepších aut letošního roku podle Consumer Reports

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

  • Americký magazín Consumer Reports vyhlásil nejlepší a nejhorší auta letošního roku 

  • Nejlepším automobilem je Porsche 911

  • Na druhém konci přehledu se umístil Fiat 500L 

  • Dařilo se také třeba Tesle nebo Hondě, mezi nejhoršími je naopak Mercedes nebo Mitsubishi 

Consumer Reports je známý americký spotřebitelský magazín. Zaměřuje se na testování nejrůznějšího zboží včetně aut. Jde o podrobné testy, přičemž každý automobil získává celkové skóre, ve kterém je zahrnuto jak testování na silnici, tak spolehlivost, spokojenost zákazníků nebo bezpečnost. Za nejlepší takto komplexně ohodnocený automobil bylo pro rok 2018 vyhlášeno Porsche 911, které mimochodem nedávno zcela ovládlo také TÜV Report 2019:

TÜV Report 2019: Porsche 911 vládne všem kategoriím. Naopak Dacia propadla

Naopak autem s nejhorším celkovým score je Fiat 500L, kterému je vytýkána spousta věcí včetně bídného hodnocení z testů IIHS. V galerii výše najdete vítěze i poražené z dalších dílčích kategorií.

Mějte na paměti, že testování jednotlivých aspektů je vždy spíše výzkumem. Třeba silniční test (Road Test) je složen z padesáti různých zkoušek, kvůli hodnocení spokojenosti zákazníků probíhá každoročně výzkum a hodnocení jízdního komfortu (nejlépe/nejhůře jezdící automobil) je založeno na výsledcích jízdy předepsanou rychlostí po 48 km dlouhé a vždy stejné trase obsahující různé povrchy. Pro úplnost, vše se týká amerického trhu.

Galerie: Sedm nejhorších a šest nejlepších aut letošního roku podle Consumer Reports
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 6 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: