Galerie: Která barva karoserie sluší novému Volkswagenu Arteon nejvíce?

TIP Klikněte na galerii pro větší zobrazení

  • Nový Volkswagen Arteon si už můžete objednat 

  • Zatím jsou k dispozici verze Elegance a R-Line

  • Vybírat můžete z pěti barev karoserie

  • Disky mají velikost osmnáct až dvacet palců 

Nedlouho po ženevské premiéře zamířil nový Volkswagen Arteon do prodeje. Jako první si ho mohou objednat zájemci na německém trhu. K dispozici jsou varianty Elegance a R-Line, respektive pouze vrcholné motory. Nabídka zahrnuje také pět barev karoserie a kola ve velikostech osmnáct až dvacet palců. V přiložené galerii najdete všechny odstíny kombinované s různými disky. Která kombinace je ta nejhezčí?

Doporučujeme: Ženeva 2017 — Volkswagen Arteon odhalen. Sám se vyhne kamionu a pozná, že jedete do zatáčky

Volkswagen nabízí bez příplatku pouze dvě barvy karoserie — základní bílou a šedou. Stříbrná metalíza stojí 610 eur, stejně jako perleťová černá. Nejvýraznější žlutá metalíza, kterou známe z oficiálních materiálů a která byla také k vidění v Ženevě, vyjde na 760 eur.

V případě disků dostanete bez příplatku pouze ty nejmenší, tedy osmnáctky. Za větší devatenáctky doplatíte 485 eur, dvacetipalcová kola už stojí přes 1000 eur. Ceny těchto příplatků jsou pro výbavy Elegance i R-Line shodné.

Doporučujeme: Volkswagen Sedric nemá volant ani pedály a vypadá jako housenka

Co se motorů týká, prozatím Volkswagen nabízí pouze vrcholné jednotky. Jak jsme psali dříve, zážehový přeplňovaný dvoulitr disponující výkonem 206 kW (280 k) stojí v Německu 49 325 eur, dvakrát přeplňované TDI (176 kW/240 k) vás vyjde minimálně na 51 600 eur.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: