Galerie fotek, které se do AMS nevešly: od Fabie po Volvo V60

Při fotografování aut do časopisů vznikne spousta profesionálních snímků, z nichž pro mnohé už na omezeném prostoru tištěného periodika nezbude místo – na rozdíl od webu. Říkali jsme si, že je to škoda. V nové rubrice vám proto budeme nabízet obrazovou ochutnávku aut, která najdete v nejnovějším vydání magazínu auto motor a sport. (Vydává ho společnost Mladá Fronta, stejně jako Autobibli.)

Snímky v následujících galeriích vznikly při výrobě AMS 10/2018, který najdete u všech dobrých prodejců tisku od 25. září. Anebo si ho samozřejmě můžete objednat online.

Ale teď už ty slibované obrázky:

Audi A6 50 TDI quattro

Audi A6 završilo obměnu manažerských sedanů německé prémiové trojky a v auto motor a sportu č. 10 jsme mu proto věnovali čtyřstranový materiál. Nyní nabízí téměř vše, co vlajková loď značky, A8. Rychlosti, kterými se protáhne zatáčkami, jsou působivé a jízda připomíná plavbu po klidné hladině. Výkon 210 kW jeho nejsilnějšímu šestiválcovému dieselu 3,0 l ale tak zcela nevěříte.

Maserati Levante SQ4

Je ukřičené jako správný Ital, a při focení u Pražského hradu jsme vzbudili u turistů náležitou pozornost. Diesel je možná pro něj přirozenější volbou, teprve šestiválcová verze SQ4 má ale ty pravé „koule“.

Volvo V60 T6

Volvo vyslyšelo výtky známého švédského řetězce s nábytkem a do nové generace kombi V60 toho naložíte mnohem více, což jsme si důkladně vyzkoušeli i v rámci testu v říjnovém auto motor a sportu. V boji o litry nad svými německými rivaly vítězí, variabilitou ale trochu zaostává a motor T6 se v konzumaci také zrovna neupejpá.

Škoda Fabia Combi

Po modernizaci se Fabia opět dostává do řečí. V českých reáliích je toto malé kombi s velkým zavazadelníkem stále modlou, a tak není divu, že při tvorbě testu jsme čelili řadě otázek. Nejčastější směřovala k tříválci 1.0 TSI s filtrem pevných částic. A naše odpovědi? Tak ty už si přečtěte na stránkách říjnového auto motor a sport sami.

Galerie fotek, které se do AMS nevešly: od Fabie po Volvo V60
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: