Když korporace dělají humor: Galerie 50 nejlepších aprílových žertíků od automobilek

  • Skutečný BMW M3 Pick-up způsobil pozdvižení a prodejci museli horlivým zájemcům vysvětlovat, že skočili na „špek“

  • Mini jako improvizovaná fotbalová branka či obojživelné vozidlo či auto v úpravě pro hipstery

  • Rolba a luxusní jachta od Škody, Yeti se srstí místo laku, speciální deštníky i pro psy, Fabia, kterou lze vybarvovat jako omalovánky

  • Krachující Tesla a její šéf Elon Musk na sugestivní „bezdomovecké“ fotografii

  • Gril Jeepu Wrangler vhodný i pro grilování, Seat se startováním místo tlačítka vhozením mincí a Suzuki se speciálním asistenčním systémem pro flirtování

Letos nemají automobilky na aprílové žertování pomyšlení. Mají plno starostí s uzavřenými provozy a výrobou zdravotnických pomůcek, jichž se celosvětově nedostává, popřípadě pomáhají k řešení krize jiným způsobem. Pojďme si ale společně od koronaviru na chvíli odpočinout nad aprílovými žertíky automobilek z let minulých.

Kreativci se předháněli v tom, kdo vypustí větší „kachnu“. Zejména u značek BMW, Škoda a Mini jsou tradičně velmi aktivní a mají na kontě řadu „zářezů“, ale i jiní nelenili… A občas to byly perly, které by bylo škoda nechat zapadnout. Padesátku těch, které považujeme za nejpovedenější, jsme shromáždili do připojené komentované galerie. Otevřete ji klepnutím na první (nebo kterýkoliv další) obrázek:

Aktualizace: Nutkání žertovat letos neodolalo třeba české zastoupení značky Porsche. Ráno zveřejnilo na svém Facebooku tuto fotomontáž, která má představovat obytný vůz na základě Panamery. Nám ale připomíná spíš auto pohřební:

Když korporace dělají humor: Galerie 50 nejlepších aprílových žertíků od automobilek
Ohodnoťte tento článek!
4.8 (96.92%) 13 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: