Galerie: 16 nejlevnějších aut 4×4 s automatem na českém trhu

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

  • Moderní čtyřkolku s automatem do půl milionu prakticky nekoupíte

  • Specifická kombinace pohonu vyřadí řadu výrobců ze hry

  • Na škodovku s automatem a čtyřkolkou potřebujete 700 tisíc

  • Subaru, Suzuki a Opel nabízejí nejpřijatelnější ceny

Pod pojmem „nejlevnější auto“ si každý představí Dacii, ale to jen v tom případě, pokdu se má jednat o uzavřený přepravník bez dalších specifických požadavků. Jenže zákazníci mají různé potřeby a někdo prostě ví, že musí mít auto s pohonem všech kol a zároveň nechce (nebo ze zdravotních důvodů nemůže) řadit. V takovém případě automaticky vypadne z výběru řada značek a situace se dost pročistí.

Doporučujeme: Velké srovnání naftových kombíků s automatem – Hyundai i30, Opel Astra, Peugeot 308 a Škoda Octavia

Nejlevnější čtyřkolkou s automatem je Suzuki Jimny. Váhali bychom ale považovat tento kompaktní offroad za plnohodnotné moderní auto. Je potřeba smířit se s tím, že na moderní a komfortní čtyřkolku s automatem budete potřebovat necelých 550 000 korun.

Do popředí se najednou dostávají úplně jiní výrobci, než kteří podobné žebříčky „nejlevnějších nej“ plní v jiných případech. Ze hry o nejdostupnější auto podle našeho zadání prakticky vypadne domácí Škoda, naopak velice silnou nabídku automatických čtyřkolek má třeba Suzuki a samozřejmě také Subaru. Zajímavé je, že v netradičních kombinacích výbav, motorů a verzí má vždycky své zastoupení Opel. Ten má řešení snad pro každého a vždy je mezi nejdostupnějšími auty.

Galerie: 16 nejlevnějších aut 4×4 s automatem na českém trhu
Ohodnoťte tento článek!
2.63 (52.59%) 54 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: