16 nejlevnějších aut 4×4 s automatem na českém trhu

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

 • Moderní čtyřkolku s automatem do půl milionu prakticky nekoupíte

 • Specifická kombinace pohonu vyřadí řadu výrobců ze hry

 • Na škodovku s automatem a čtyřkolkou potřebujete 700 tisíc

 • Subaru, Suzuki a Opel nabízejí nejpřijatelnější ceny

Pod pojmem „nejlevnější auto“ si každý představí Dacii, ale to jen v tom případě, pokdu se má jednat o uzavřený přepravník bez dalších specifických požadavků. Jenže zákazníci mají různé potřeby a někdo prostě ví, že musí mít auto s pohonem všech kol a zároveň nechce (nebo ze zdravotních důvodů nemůže) řadit. V takovém případě automaticky vypadne z výběru řada značek a situace se dost pročistí.

Doporučujeme: Velké srovnání naftových kombíků s automatem – Hyundai i30, Opel Astra, Peugeot 308 a Škoda Octavia

Nejlevnější čtyřkolkou s automatem je Suzuki Jimny. Váhali bychom ale považovat tento kompaktní offroad za plnohodnotné moderní auto. Je potřeba smířit se s tím, že na moderní a komfortní čtyřkolku s automatem budete potřebovat necelých 550 000 korun.

Do popředí se najednou dostávají úplně jiní výrobci, než kteří podobné žebříčky „nejlevnějších nej“ plní v jiných případech. Ze hry o nejdostupnější auto podle našeho zadání prakticky vypadne domácí Škoda, naopak velice silnou nabídku automatických čtyřkolek má třeba Suzuki a samozřejmě také Subaru. Zajímavé je, že v netradičních kombinacích výbav, motorů a verzí má vždycky své zastoupení Opel. Ten má řešení snad pro každého a vždy je mezi nejdostupnějšími auty.

16 nejlevnějších aut 4×4 s automatem na českém trhu
Ohodnoťte tento článek!
2.4 (48.36%) 110 hlas/ů

8 KOMENTÁŘE

 1. Akorát stále nechápu, že tam seznam.cz cpe ty reklamy. Když já kliknu na první obrázek, který by měl otevřít galerii, tak mi tam naskáčou čtyři reklamy a žádný obrázek vůbec nevidím.
  Je to stále dokola … reklamy, reklamy a stále dokola jen hnu..é reklamy, které mne naprosto nezajímají … a přesto to sem seznam.cz tlačí. Ale podstata toho, co chtěl ukázat, je pryč. Čili – k čemu je takový portál? Naprosto o ničem….

 2. Jakmile kliknu a vidím reklamu, okamžitě otáčím hlavu od obrazovky. Ubohé tři či pět sekund reklamy mě bůbec nezajímají. Okamžitě zapomínám, co v reklamě bylo. Je to fialový hnus. Takovéto reklamu pouze otravují a míjí se účinkem. Vysílání reklam by se měly zákonem usměrnit. Nejlépe by bylo vyčlenit pro ně samostatný kanál. Kdo by chtěl a měl zájem, tak by se podíval. Nejhorší je snad TV Prima. Délka reklam je snad větší než samotný pořad či film. Proto se na ni nedívám, ikdyž má lákavé pořady.

 3. Nevím, proč ten inteligentní b***c autor vynechává Dacii, když ta nabízí 4×4 s atomatem. Je si jistý, že tomu opravdu rozumi.

 4. Mini countryman asi stejně jako čtvyřkolky od BMW nebude patřit mezi nejlevnější.
  Sám jsem si za poslední 3 měsíce prošel nabídku čtyřkolek a s výběrem autora článku souhlasím, z levnějších jsem navíc narazil akorát na Hyundai Kona, kterých je ale v 4×4 variantě v ČR jen pár jednotek kusů.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: