Galerie: 10 nejlepších interiérů roku podle WardsAuto nehledejte v Německu

TIP Galerii otevřete klepnutím na první obrázek

  • WardsAuto každoročně vyhlašuje desítku nejlepších interiérů

  • Letošní ocenění získalo sedm značek vůbec poprvé

  • Poprvé není ani jedno oceněné auto z Německa

  • Mezi nejlevnějším a nejdražším je rozdíl skoro čtvrt milionu dolarů

Magazín WardsAuto každý rok vyhlašuje deset nejlepších interiérů. Zajímavé na této anketě je, že se jedná o čistě subjektivní redakční názor, který nezohledňuje nějaká tabulková kritéria. Letos nejsou vybraná auta cenově ohraničena, naopak je výběr poměrně rozsáhlý. Nejlevnější oceněné Subaru stálo méně než 30 000 dolarů, nejdražší Bentley přes čtvrt milionu dolarů.

Doporučujeme: Galerie — Designéři interiérů se toho nebojí. Zde je 16 důkazů

Redakce hodnotí především zlepšení proti předchozím generacím jednotlivých modelů, celkovou ergonomii, kvalitu, ale také originalitu a samozřejmě i praktičnost a funkčnost. Posuzuje rovněž interiéry vzhledem k soupeřům v daných cenových třídách. Za pozornost určitě stojí fakt, že se letos mezi vítěznou desítku nedostala žádná německá automobilka. Při tom v dřívějších šesti ročnících byl vždy oceněn nějaký interiér od Audi, BMW nebo Mercedesu.

Letošní anketa se koná již posedmé a jen tři zvolené značky dostaly ocenění již dříve, jmenovitě Honda, Mazda a Lexus. Všechny ostatní dostaly ocenění od WardsAuto vůbec poprvé, což je údajně důkaz toho, že se prakticky všechny značky zlepšují a kladou na kvalitu, funkci a dojem z interiéru velký důraz.

Galerie: 10 nejlepších interiérů roku podle WardsAuto nehledejte v Německu
Ohodnoťte tento článek!
3.4 (67.27%) 11 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: