Fotogalerie: Nabídka barev pro Bentley Bentayga nemá hranice. Dostanete ho i v růžové

TIP Klikněte na galerii pro větší zobrazení

  • Automobilka Bentley si tradičně zakládá na obrovských možnostech individualizace 

  • Když si to budete přát, můžete dostat luxusní britské SUV třeba s růžovou barvou karoserie 

  • Jeden růžový exemplář byl zachycen v Dubaji

Britská automobilka Bentley si zakládá na vysoké míře individualizace a velkém podílu ruční práce. To v praxi znamená ne zrovna lidovou pořizovací cenu a relativně pomalou výrobu. Ale tak to má u podobných značek být. Proto také v podstatě neexistují hranice toho, co si můžete do vozů Bentley objednat. Limitem obvykle bývají pouze finance, které chcete (nebo můžete) za svoje auto utratit.

Doporučujeme: Diesel v Bentley Bentayga má osm válců, elektrické turbo a 900 Nm

A proto také není příliš velkým překvapením růžové Bentley Bentayga, které bylo nedávno vyfoceno v Dubaji. Nejedná se nakonec o nic speciálního. Automobilka totiž ve své obrovské nabídce odstínů karoserie opravdu má i položku Passion Pink. Pravda, v konfigurátoru nevypadá tak odvážně jako v reálném provozu. Pokud se vám tento odstín nelíbí, můžete si vybrat třeba tmavší růžovou nebo jasně oranžovou, modrou, červenou…  Popřípadě něco úplně jiného.

Když si budete přát, může mít vaše Bentayga jakýkoliv odstín. Z minulosti známe případ, kdy jeden z pracovníků Bentley odletěl na Blízký východ, aby se setkal s jistou zákaznicí. Ta si přála na svůj vůz naprosto identický odstín, jaký používá na své nehty. A protože nechtěla dát lak na nehty z ruky, nakonec to vyřešili tak, že pánovi z Bentley nehty nalakovala, on odletěl zpět do Anglie, tam proběhla analýza a vůz opravdu dostal požadovanou barvu.

Barvu Passion Pink zařadilo Bentley do palety laků v roce 2009. Jestli se vám líbí, ale nechcete zrovna SUV, máme dobrou zprávu. V současnosti automobilka nabízí tento odstín růžové pro všechny své modely.

Foto: Jansolanellas Photography

Fotogalerie: Nabídka barev pro Bentley Bentayga nemá hranice. Dostanete ho i v růžové
Ohodnoťte tento článek!
2 (40%) 1 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: