DKV spouští plnohodnotnou registraci k českému mýtu

Nové české mýto pro vozidla nad 3,5 t vstoupí v platnost již od 1. prosince 2019. DKV jako první umožňuje registraci přes vlastní registrační portál.

Společnost DKV Euro Service, přední poskytovatel služeb pro dopravce, spouští jako první plnohodnotný registrační portál do nového českého mýta. Zároveň připomíná, že by dopravci a majitelé vozidel nad 3,5 tuny, jichž se tato povinnost týká, rozhodně neměli s registrací a objednávkou palubních jednotek otálet.

„Máme zkušenosti se spouštěním řady mýtných systémů v Evropě a obyčejně všichni nechávají administrativní úkony na poslední chvíli. Riskují tak, že budou muset absolvovat dlouhé fronty na obchodních místech nebo jim nebudou palubní jednotky doručeny včas,“ říká ředitel české a slovenské pobočky DKV Euro Service Lukáš Ondráček.

Registrační portál DKV na www.toll-cz.dkv-euroservice.com umožní všem zájemcům rychlou a snadnou online registraci.

„Jsem rád, že můžeme nabídnout dopravcům efektivní způsob, jak zvládnout tento administrativně a časově náročný proces. Pomůžeme jim ušetřit mnoho hodin práce v pracovně nejnáročnější části roku,“ říká L. Ondráček.

DKV poskytuje dopravcům komplexní řešení ve správě mýta již řadu let. „Našim zákazníkům nabízíme vše – od snadné registrace flotily vozidel přes efektivní plánování tras s ohledem na výdaje za pohonné hmoty a mýtné poplatky až po účetně přehledné a ekonomicky výhodné vyúčtování z téměř 30 zemí,“ doplňuje Ondráček.

Další informace naleznou zájemci také na speciální stránce www.czmyto.cz.

 

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: