Nejprodávanější typy vozidel mohou firmy nyní pořizovat až o třetinu levněji

16.02.2021
1 nový názor
Autor: Redakce

Firmy a podnikatelé mohou nově pořídit nejprodávanější typy vozidel za výrazně nižší cenu oproti standardní nabídce. Nákupní aliance Axigon v únoru zahájila spolupráci se společností Auto Palace Group. Rozšířila tak nabídku trvalých výhod pro firmy, mezi které dále patří například plošné ceny benzínu a nafty nebo sleva 2 Kč/kg CNG u téměř poloviny plnicích stanic v Česku.

Nákupní aliance Axigon funguje na principu sdružené poptávky více podnikatelských subjektů. Primárně se soustředí na služby, které se týkají provozu firemních vozidel. K hlavním benefitům, které pro firmu i živnostníka z členství v alianci plynou, patří tankovací karty Shell s možností čerpání paliva v režimu plošné ceny i výrazná sleva na CNG.

„Navzdory krizi způsobené šířením nemoci covid-19, kdy spotřeba pohonných hmot loni klesala, rostly odběry paliva prostřednictvím námi poskytovaných tankovacích karet v režimu plošné ceny meziročně o 45 %. Potvrzuje se tak, že princip nákupní aliance s trvalými výhodami pro jednotlivé členy je udržitelný, a zvláště v období, kdy je třeba racionalizovat náklady, má smysl,” říká Damir Duraković, generální ředitel Axigonu. „I proto se nám daří neustále rozšiřovat portfolio výhod pro podnikatelské subjekty. Od začátku února je možné s jedinou CNG kartou od Axigonu čerpat CNG se slevou 2 Kč/kg nejen v největší síti innogy Energo, ale nově též u plnicích stanic společnosti E.ON Energie. Jedná se tak téměř o polovinu všech plniček v Česku,“ dodává Damir Duraković.

Rozšiřování okruhu výhod pro firmy sdružené v nákupní alianci Axigon tím ale v tomto roce nekončí. Novým partnerem Axigonu se letos v únoru stala rovněž společnost Auto Palace Group, jeden z největších automobilových dealerů v České republice. „Pro podnikatele a firmy sdružené v naší nákupní alianci připravila Auto Palace Group speciální katalog nejprodávanějších vozidel. Ta je možné financovat hotově, úvěrem nebo operativním leasingem, a to s cenovým zvýhodněním dle typu vozidla až 34 %,“ popisuje Damir Duraković.

Například Škodu Karoq Ambition s motorizací 1,5 TSI 110 kW lze dle zmíněného katalogu pořídit na operativní leasing se slevou 10,9 %. Dalším příkladem může být Opel Movano Van 2.3 DT 99 kW, který je bez ohledu na financování oproti standardní ceníkové ceně levnější o 25 %. Nejvýraznější zvýhodnění 34 % je poskytováno na Ford Transit Van 350 s motorizací 2,0 EcoBlue 96kW.

Roman (neregistrovaný)
Hodně uvažuji nad tím, že bych si do budoucna pro své podnikání také pořídil nějaké vozidlo. To je ale hudba budoucnosti, v současnosti musím řešit důležitější problémy. Teď jsem například konečně dořešil kde budu mít sídlo firmy. Nakonec to skončilo tak, že mám virtuální, ale to je jen prozatimní řešení.
  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?