DB Schenker posiluje pozici v logistice pro automobilový průmysl

přidejte názor
Autor: Redakce

Společnost DB Schenker dále rozšiřuje nabídku inovativních řešení pro logistiku náhradních dílů v automobilovém průmyslu. Kromě poskytování dlouhodobě zavedených služeb se zaměřuje na nejnovější vývoj v automobilovém průmyslu, jako je například 3D tisk při výrobě náhradních dílů. Hlavní výhodou pro zákazníky je snížení nákladů na skladování, protože náhradní díly se budou vyrábět až když budou zapotřebí. Zkrátí se i dodací časy.

DB Schenker plánuje posílit svou pozici na trhu také specializací na skladování a přepravu lithio-ionových akumulátorů. Logistika akumulátorů vyžaduje extrémně složité procesy, jelikož jsou klasifikovány jako nebezpečné zboží vyžadující zvláštní režim přeprav a skladování.

Spektrum služeb společnosti DB Schenker zahrnuje také dodávky související s výrobou - od kompletně (CKD) a částečně rozložených (SKD) sad až po příslušenství a logistiku náhradních dílů.

DB Schenker zajišťuje služby na míru, díky nimž jsou automobilové součástky včas na místě. Kombinací smluvní logistiky a přepravních služeb dokáže poskytovat komplexní řešení pro výrobce originálních součástek a dílů i pro autoservisy a opravny, včetně vratných služeb.

  • Žádné názory
  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?