Chcete nové Porsche 911 Turbo zdarma? Poradíme, jak na to

  • Německá automobilka Porsche přichystala s brazilským výrobcem letadel Embraer zajímavý projekt

  • Jde o speciální edici modelu 911 Turbo, která stylem navazuje na bizjet Phenom 300E

  • Pokud si nyní pořídíte tento soukromý tryskáč, dostanete Porsche a další drobnosti jako dárek

Soukromý byznys jet si člověk nekupuje každý den. Pokud už ale o něm uvažuje, často se ve výběru ocitne Embraer Phenom 300E. Vyrábí se od roku 2009 a už patří mezi nejoblíbenější stroje své kategorie. Nejen díky kapacitě 11 lidí a rychlosti až Mach 0.8 (988 km/h), ale i poměrně příznivé ceně, která startuje na méně než čtvrt miliardě korun v základu.

Nyní k Phenomu 300 můžete dostat i zajímavý bonus. Díky spolupráci brazilského výrobce letadel s německou automobilkou může firma nabídnout ke každému tryskáči jedno Porsche 911 Turbo S zdarma. A navíc ve speciální limitované edici, čítající pouhých 10 kusů!

Porsche 911 Turbo vyplňuje mezeru. Ukázalo dostupnější verzi s výkonem 580 koní

Porsche je oděno do laku Platinum Silver Metallic, který doplňuje mírně odlišný odstín Jet Gray Metallic ve spodní části vozu. To přesně odpovídá barvám a způsobu jejich užití na Phenomu 300E. Auto má výrazné disky kol, plaketu s označením edice a jak jeden z obrázků ukazuje, můžete mít imatrikulaci letadla napsanou na spodní straně přítlačného křídla auta (v tomto případě N911EJ).

K vozu a letadlu dostanete i zavazadla, plachtu nebo hodinky
Imatrikulaci si můžete nechat napsat na křídlo svého Porsche

Uvnitř odkazy na letectví pokračují. Na prahu dveří najdete svítící znamení NO STEP, známé z křídel. Porsche tvrdí, že se kabina inspirovala kokpitem tryskáče. Má zajímavé barevné schéma, ve kterém převládá modrá. Barevný je také volant a opět nechybí loga a plaketa.

Nechceme teď znít jako otřepaná reklama z devadesátých let, ale když si koupíte Embraer Phenom 300E, nedostanete jen Porsche 911 Turbo S. Je toho mnohem víc! Firma přihodí i přepychová cestovní zavazadla, plachtu na vůz pro vnitřní použití a dokonce i náramkové hodinky 1919 Globetimer UTC. A to už se vyplatí!

Chcete nové Porsche 911 Turbo zdarma? Poradíme, jak na to
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: