BMW X5 M a X6 M přicházejí v absolutně černé edici Black Fire

  • Edice Black Fire je určena pro vrcholné modely X5 M a X6 M

  • Černé je zde úplně vše od masky chladiče přes karoserii až po kola

  • Interiér kombinuje černou a červenou

  • BMW X5 M a X6 M Black Fire budou k dispozici od srpna 

BMW představilo nové provedení svých velmi úspěšných (a některými stále nenáviděných) modelů X5 M a X6 M. Edice nese označení Black Fire. Jak už asi tušíte, hlavním přínosem této novinky je skutečnost, že téměř vše na autě je černé.

Doporučujeme: BMW X3 třetí generace je lehčí, rychlejší a nabídne klíč s displejem jako BMW řady 7

BMW X5 M/X6 M v provedení Black Fire poznáte jednoduše. Mají černou masku chladiče, černý odstín karoserie Sapphire Black, karbonové kryty zpětných zrcátek (ty jsou také černé) a černé kované disky o velikosti 21″. Jediným jinak barevným prvkem viditelným zvenku jsou modře lakované brzdné kotouče.

V podobném duchu se nese také interiér. Tomu vládne čalounění černou kůží. Zřejmě proto, aby té černé nebylo už moc, jsou zde ale některé prvky červené. Samozřejmě nemohou chybět leskle černé dekory a logo umístěné před spolujezdcem, které upozorňuje na speciální původ auta.

Doporučujeme: BMW 6 Gran Turismo oficiálně — Nástupce 5 GT je hezčí, delší a nemá dvojité páté dveře

Vše ostatní už známe, takže jen stručně zopakujme, že se také o pohon edice Black Fire stará přeplňovaný osmiválec o objemu 4,4 litru disponující maximálním výkonem 423 kW (575 k) a točivým momentem 750 Nm. I díky automatické převodovce a pohonu všech kol dokáže tenhle temně černý „drobeček“ vystřelit z nuly na 100 km/h za 4,2 s.

Pokud vás ostrá mnichovská SUV zajímají, připravte se na srpen. Právě tehdy vstoupí edice Black Fire do prodeje.

BMW X5 M a X6 M přicházejí v absolutně černé edici Black Fire
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (85%) 8 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: