BMW řady 4 dostalo v rámci faceliftu tužší podvozek a několik nových detailů

  • BMW řady 4 prošlo faceliftem, který nepřinesl žádnou radikální novinku 

  • Hlavní změnou je jiné nastavení podvozku. To má být sportovnější 

  • Úpravy se týkají rovněž řízení 

  • Změny designu zahrnují nová diodová světla, upravený zadní nárazník nebo jiná koncová světla 

BMW představilo decentní modernizaci řady 4. Verze kupé, kabriolet a čtyřdveřové Gran Coupé odvozené od řady tři nedostaly žádnou radikální novinku, ale pouze několik dílčích úprav. Tou hlavní je tužší nastavení podvozku, díky kterému mají být nové modely sportovnější.

Doporučujeme: BMW M2 Coupé vs. Porsche Cayman: Juniorská extraliga

Na pohled se toho příliš nezměnilo. Pokud nebudete vědět, na co se máte soustředit, klidně novou verzi BMW řady 4 přehlédnete. Automobilka nasadila nová diodová světla, jiné jsou přední mlhovky a upraveny byly i otvory pro přívod vzduchu v předním nárazníku. Stejně tak se drobné změny týkají zadního nárazníku a koncových svítilen.

bmw4_56
Jak poznat facelit BMW řady 4? Automobilka zveřejnila jednoduchý návod. Jiná jsou přední světla, mlhovky a drobné úpravy najdeme také na předním nárazníku. Dorazil i tužší podvozek, který se ale netýká kabrioletu

Aby byl výčet úprav kompletní, musíme zmínit ještě dva nové odstíny karoserie (Snapper Rocks Blue a Sunset Orange) spolu s novými koly o velikosti osmnáct a devatenáct palců.

Ve stejném duchu se nesou úpravy interiéru. Do nabídky se stěhuje trojice nových barev čalounění a nové dekory. Vylepšen byl volant, centrální panel dostal leskle černé obložení, upraven byl multimediální systém iDrive. A pokud si to budete přát, dostane vaše BMW řady 4 místo klasického přístrojového štítu displej, který známe z aktuální řady 7.

Doporučujeme: BMW představilo tovární tuning pro novou řadu 5. Změnit můžete design, podvozek i výkon

Největší technická změna se nakonec týká podvozku. BMW slibuje jiné nastavení, které má být tužší. Přitvrdí všechna dostupná provedení včetně příplatkové varianty M Sport a adaptivního podvozku. Tato novinka se ale nevztahuje na kabriolet. Palety motorizací se změny netýkají.

Více podrobností najdete v obsáhlé tiskové zprávě.

Otevřít tiskovou zprávu

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: