Auta po operativním leasingu jsou jistotou bezpečné jízdy

Nové vozy z autosalonů rychle ztrácí na hodnotě a ojetá auta z autobazarů zase skýtají mnohá rizika. Vyvarujte se jim a pořiďte si spolehlivý vůz za dobrou cenu přímo od prvního majitele – leasingové společnosti.

Leasingové společnosti ví o autě všechno

Náklad na pořízení nového auta je vysoký a vzhledem k takřka okamžitému úbytku na hodnotě postrádá pro řadu motoristů smysl. Proto se vydávají buď cestou operativního leasingu, nebo se rozhodnou pro koupi ojetého vozidla. U ojetých aut musí však často čelit nezanedbatelnému potenciálnímu riziku v podobě neúplných informací, falešných dokumentů, přetočení najetých kilometrů nebo neodpovídajícího technického stavu, jenž není na první pohled zjevný.

Těmto nebezpečím i plné ceně se však může kupující snadno vyhnout, a to nákupem vozu po operativním leasingu přímo od leasingové společnosti. Ta totiž disponuje kompletními informacemi o svých autech od záznamů z pravidelných garančních prohlídek v partnerských servisech přes evidenci servisních zásahů až po soupis pojistných událostí. V autobazaru obvykle tyto záruky nedostanete – mnohdy ani za předpokladu, že vám sám autobazar nic úmyslně netají. Může se totiž stát, že původní majitel prodejci nesdělí veškeré skutečnosti.

Prověřený vůz – jistota bezpečné jízdy

Auta po operáku odkoupená přímo od leasingové společnosti jsou jednou z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších možností pořízení vlastního vozu. Vedle všech garancí mají již něco odjeto a řidič se nemusí obávat skrytých výrobních vad. Například společnost Business Lease, poskytovatel operativního leasingu, má ve svém vlastnictví kolem 13 000 vozidel. K následnému odkupu prostřednictvím svého projektu Autapooperaku.cz však nabízí jen zlomek z nich, který splňuje vysoký bezpečnostní i technický standard a má platnou STK. K tomu navíc poskytují prodlouženou záruku DEFEND. K nahlédnutí dostanete také interní záznamy o poptávaném voze.

Pokud si nemůžete dovolit najednou zaplatit celou částku, Business Lease vám rovněž pomůže při financování nákupu, a to sjednáním úvěru od Moneta Leasing či Leasingu České Spořitelny přímo v místě prodeje. Vše zvládnete rychle, hned se stanete majitelem auta, doba splácení bude flexibilní a splátky se přizpůsobí vašemu rozpočtu.

Auta po operativním leasingu jsou jistotou bezpečné jízdy
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 5 hlas/ů
Sdílejte

1 komentář

  1. Tomu článku snad nevěří ani sám autor.
    Firma ví, jen to co přizná provozovatel auta. To že se nechají stáčet, aby nemusel firmě platit více ví snad každý, k tomu se přidávají chiptuningové “krabičky” a těmi auta dokurví některá do dvou let. Pokud je v záruce většinou to servis uzná – neprokáže tuning. Ale supíra jsem viděl právě takto zničeného, proto tuto tunící krabku nepoužívám byť jsem chtěl. Některé auto to snáší lépe a to se jedná o tuning od stejné firmy.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: