Zánovní vozidla DAF First Choice s plnou zárukou

Všechna použitá vozidla DAF v programu First Choice, která nejsou starší než čtyři roky, se dodávají s plnou zárukou od výrobce bez ohledu na počet najetých kilometrů. Jde o unikátní krok na trhu ojetých nákladních vozidel, který podtrhuje špičkovou kvalitu vozidel společnosti DAF.

DAF First Choice je značkou kvality, pod níž společnost DAF nabízí zánovní nákladní vozidla. Tato vozidla DAF jsou stará maximálně pět let, mají najeto nejvíce 600 000 km, vypadají jako nová a je k nim k dispozici kompletní servisní historie. Vozidla programu First Choice byla podrobena důkladné kontrole zahrnující více než 200 položek aby bylo zajištěno, že jsou ve vynikajícím technickém stavu a zaručují maximální spolehlivost, což vede k optimální provozuschopnosti.

Vozidla DAF First Choice, která jsou stará maximálně čtyři roky, jsou navíc standardně kryta 12měsíční plnou zárukou od výrobce. Vozidla First Choice starší čtyř let jsou kryta 12měsíční zárukou na poháněcí soustavu.

Všechna vozidla First Choice je možné výhodně financovat prostřednictvím služeb společnosti PACCAR Financial a lze k nim získat výhodné smlouvy na opravy a údržbu DAF MultiSupport, které zajistí jistotu pevných nákladů na kilometr.

workhouse
workhouse
Zánovní vozidla DAF First Choice s plnou zárukou
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: