Paříž 2016: Renault Koleos se představuje ve vrcholné verzi Initiale Paris

  • Kromě konceptu Trezor vystavuje Renault také nový Koleos 

  • K vidění je vrcholné provedení Initiale Paris 

  • Nový Koleos sdílí techniku s Nissanem X-Trail

Renault ukazuje na svém pařížském stánku koncept Trezor, který se zde představil ve světové premiéře, k vidění jsou ale i další modely. Třeba nový Koleos. Ten se sice představil už v dubnu letošního roku, ale Paříž pro něj znamená evropskou výstavní premiéru.

Koleos tu je navíc vystaven ve vrcholné výbavě Initiale Paris, kterou už známe třeba z Talismanu. Také u modelu Koleos znamená Initiale Paris především mnoho chromu na karoserii a podpis na výrazné masce chladiče. Výbava Initiale Paris kromě toho přidá k osmi běžným barvám speciální odstín Améthyste Black a standardně dodávaná devatenáctipalcová litá kola. V interiéru očekávejte kůži Nappa, vyhřívané a chlazené přední sedačky, systém R-Link 2, audiosystém Bose se třinácti reproduktory a mnoho dalšího.

Nový Renault Koleos technicky vychází z Nissanu X-Trail, respektive z platformy CMF. Očekávat tak můžeme motory známé z mnoha modelů Renault a Nissan a chybět nebude ani pohon všech kol.

Čeští zájemci si ale na Koleos počkají ještě docela dlouho. Vstup na český trh je naplánován až na polovinu příštího roku.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: