Paříž 2016: Renault Koleos se představuje ve vrcholné verzi Initiale Paris

  • Kromě konceptu Trezor vystavuje Renault také nový Koleos 

  • K vidění je vrcholné provedení Initiale Paris 

  • Nový Koleos sdílí techniku s Nissanem X-Trail

Renault ukazuje na svém pařížském stánku koncept Trezor, který se zde představil ve světové premiéře, k vidění jsou ale i další modely. Třeba nový Koleos. Ten se sice představil už v dubnu letošního roku, ale Paříž pro něj znamená evropskou výstavní premiéru.

Koleos tu je navíc vystaven ve vrcholné výbavě Initiale Paris, kterou už známe třeba z Talismanu. Také u modelu Koleos znamená Initiale Paris především mnoho chromu na karoserii a podpis na výrazné masce chladiče. Výbava Initiale Paris kromě toho přidá k osmi běžným barvám speciální odstín Améthyste Black a standardně dodávaná devatenáctipalcová litá kola. V interiéru očekávejte kůži Nappa, vyhřívané a chlazené přední sedačky, systém R-Link 2, audiosystém Bose se třinácti reproduktory a mnoho dalšího.

Nový Renault Koleos technicky vychází z Nissanu X-Trail, respektive z platformy CMF. Očekávat tak můžeme motory známé z mnoha modelů Renault a Nissan a chybět nebude ani pohon všech kol.

Čeští zájemci si ale na Koleos počkají ještě docela dlouho. Vstup na český trh je naplánován až na polovinu příštího roku.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: