Zvykejte si na obří ledvinky. Katalog BMW 4 unikl na Instagram

Zdroj: CocheSpias
  • Mnichovské automobilce unikl na internet katalog chystaného BMW řady 4

  • Snímky několika stránek ukazují novou podobu modelu s obřími ledvinkami přes celou příď

  • Nechybí záběry z několika úhlů a také kompletní nabídka barevných odstínů karoserie

Premiéra nového kupé BMW řady 4 se blíží a na internetu se už objevilo několik špionážních fotografií. Nyní ale na sociální síť Instagram unikla část katalogu, která prakticky kompletně odhaluje reálnou podobu tohoto modelu.

Asi není překvapením, že BMW 4 dostane masivní masku chladiče (ledvinky), které jsou protažené prakticky přes celou čelní plochu přídě. Vůz tak navazuje na studii Concept 4, jež BMW ukázalo na loňském autosalonu ve Frankfurtu jako předzvěst další generaci řady 4.

BMW ukázalo elektrický sedan i4. Obří ledvinky dostaly speciální funkci

Auto na snímku je BMW M440i, což je nejsilnější motorizace hned pod ostrým M4. Pohání ji přeplňovaný řadový šestiválec o objemu 3,0 litru, který na kola posílá výkon 369 kW (502 koní) a točivý moment 500 Nm. Spojený je s osmistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol xDrive. Jde o mild-hybrid.

Zajímavostí je i zveřejněný seznam barev, kromě klasických voleb několika bílých a modrých odstínů, bude k mání i výraznější lakování. Jde například o oranžové Sunset Orange nebo zelenou Sanremo Green. Automobilka by měla nové BMW 4 oficiálně odhalit v úterý 2. června.

Spojené ledviny na BMW 4 jsou…
Zvykejte si na obří ledvinky. Katalog BMW 4 unikl na Instagram
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (93.33%) 3 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: