Ženeva 2018: Skvělá zpráva! Mustang Bullitt míří i do Evropy

  • Speciální edice Bullitt se dočkají také zákazníci v Evropě

  • I u nás bude k dispozici silnější motor 5.0 V8

  • Bullitta koupíte výhradně s manuální převodovkou

Před několika týdny představil americký Ford limitovanou edici Bullitt modelu Mustang, která odkazuje na slavnou krimi se Stevem McQueenem v hlavní roli. Až do Ženevy si ale značka schovala dobrou zprávu pro všechny evropské fanoušky. Ford Mustang Bullitt se bude oficiálně dovážet i do Evropy, a to včetně posíleného motoru.

Ford Mustang Bullitt je poháněn motorem 5.0 V8 s otevřeným sáním. Škrticí klapky mají průměr 87 mm a řídicí jednotka pochází z modelu Shelby Mustang GT350. V evropské specifikaci bude motor podle předpokladů dosahovat výkonu 341 kW (464 k) a točivého momentu 529 Nm.

Doporučujeme: Rychlé Fordy na okruhu v Mostě: Fiesta ST, Focus RS a hlavně Mustang V8

Edice Mustang Bullitt bude prodávána výhradně se šestistupňovou manuální převodovkou. Jinak platí vše, co už bylo napsáno dříve, takže pro detaily bude nejlepší si otevřít přiloženou tiskovou zprávu Fordu a prostudovat všechny prvky výbavy.

Otevřít tiskovou zprávu

A pusťte si také videoupoutávku, která připomíná slavnou filmovou honičku. V té si dokonce zahrál Mercedes-AMG:

V Ženevě se nejnovější Mustang Bullitt ukazuje po boku Mustangu GT fastback 1968 – takového, jaký si zahrál i v kultovním snímku. Není to však přímo filmový kus, ale jiné auto totožné specifikace. Prohlédnout si ho můžete v galerii:

Ženeva 2018: Skvělá zpráva! Mustang Bullitt míří i do Evropy
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (86%) 10 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: