Výhodná jarní očista pro vznětové motory vozů Seat

  • Ochrana životního prostředí je pro značku SEAT hlavní prioritou

  • Kvalitní filtry pevných částic lze pořídit již od 12 900 Kč

  • DPF pro všechny modely se zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti

SEAT s přicházejícím jarem prodlužuje nabídku filtrů pevných částic (DPF) v kvalitě Originálních dílů SEAT® nebo Economy dílů pro starší vozidla za velmi výhodné ceny. Majitelé vozidel SEAT s nefunkčním či dokonce demontovaným filtrem pevných částic tak mohou při montáži nového kvalitního filtru DPF významně ušetřit. Konstrukce filtru pevných částic se liší v závislosti na modelu a použitém vznětovém motoru. Tomu odpovídají i odlišné ceny, které začínají již od 12 900 Kč (všechny uvedené ceny zahrnují daň z přidané hodnoty).

„Investice do filtru pevných částic v kvalitě Originálních dílů SEAT® nebo Economy dílů se majitelům vozů SEAT vyplatí, protože jim můžeme garantovat nejvyšší úroveň, maximální účinnost filtrace a dlouhou životnost,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Výměna každého nefunkčního filtru pevných částic je však především velkým přínosem pro naše ovzduší. Věřím, že ochrana životního prostředí je prioritou nejen pro značku SEAT, ale i pro všechny naše zákazníky a majitele vozů SEAT. S výrazně dostupnějšími cenami našich kvalitních filtrů pevných částic jim chceme vyjít maximálně vstříc.“

I na jaře lze tedy filtry pevných částic pro specifické verze modelů Ibiza, Altea, Leon a Toledo pořídit již za 12 900 Kč. Cena DPF pro modely Altea a Leon, vyrobené v letech 2011 až 2013, byla stanovena na 14 990 Kč. Filtr pevných částic pro vozy Alhambra s rokem výroby 2006 až 2010 je k dispozici za 15 990 Kč. Některé vznětové verze modelů Ibiza, Cordoba, Toledo, Leon a Altea vyžadují DPF se specifickou konstrukcí, jehož cena klesla na 16 900 Kč, resp. 17 900 Kč. Zvýhodnění se týká také cen nových filtrů DPF pro vozy Alhambra z let 2011 až 2015 (nyní 34 490 Kč) a některých verzí modelů Altea a Leon (36 990 Kč).

Autorizované servisy SEAT doporučují majitelům vozů SEAT, aby otázku kvality náhradního filtru pevných částic nepodceňovali. Nekvalitní filtr pevných částic totiž negativně ovlivní činnost vznětového motoru i čistotu emisí. Demontáž nefunkčního filtru DPF a provoz vozidla bez této důležité součásti systému pro dodatečné čištění výfukových plynů vznětových motorů je dokonce v rozporu s legislativou.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: