V Číně nabízejí zlaté „dračí“ disky. Je to umění, nebo vrchol nevkusu?

  • Čínská společnost Dicastal Wheel Group představila velmi speciální disky 

  • Kola nesou detailní motivy draka

  • Velikost je 22 palců a cena v přepočtu zhruba 200 000 Kč

Existují zákazníci, kteří mají poněkud výstřední vkus. A tak se na silnice dostávají automobily typu růžového Bentley Bentayga. Přesně pro ně jsou určeny nové čínské disky. Obzvlášť pokud půjde o fanoušky pohádek nebo fantasy. Tahle kola totiž nesou detailní motivy draka.

Doporučujeme: Fotogalerie — Nabídka barev pro Bentley Bentayga nemá hranice. Dostanete ho i v růžové

První fotky zveřejněné přes Facebook ukazují nové disky ve zlaté barvě, ale to není podmínkou. Společnost Dicastal Wheel Group, která má tuto věc na svědomí, vám kola ráda doladí přesně podle představ. Aby také ne, když vánoční cena dosahuje v přepočtu téměř na 200 000 Kč.

Je jasné, že speciálně v Číně by se nějaký zákazník, který by si tak vylepšil třeba své Bentley, Mercedes-Benz třídy G nebo něco podobného, najít mohl. Rychlá úprava (omluvte nedokonalosti) ve Photoshopu nám naznačí, jak by něco takového vypadalo na Škodě Octavia.

Ohodnoťte tento článek!

7 KOMENTÁŘE

  1. Ta kola jsou nádherná a jedinečná…,nechápu o jakém nevkusu to redaktor píše. Zřejmě důsledek H faktoru (Hyundai) na plecháčích…

  2. Jsou nadherna, opravdove umelecke dilo… , bohuzel u nas na sidlisti by mi na aute asi dlouho nevydrzela 🙂

  3. Vrchol nevkusu je ta práce s photoshopem na kterém se pokoušel nejspíš autor ukázat jak by kola vypadala na škodovce.. Možná se spíš snažil v malování, tím by se to vysvětlovalo. 😀

  4. Ok, beru to. Každý máme vkus a já o nich nemůžu říci, že se mi líbí, ale také, že se mi nelíbí. Na Espace bych si je ale nedal. Jen mne zaráží jedna věc. Jsou křivá? Mě se zdá, že je každá loukoť jinak dlouhá a že nejsou vycentrovaná..Nebo se mi to zdá? To asi ne, oči mám zdravé..

  5. Je zajímavé jak všichni redaktoři píší jak co je určitě správné. A co mají sami doma? Možná bychom se divili co za nevkus.
    Draci pěkný, ale mě by se tam líbilo nějaké úplně jiné zvířátko.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: