Už i sedan Lada Vesta chce být crossoverem. Přivítejte nové provedení Cross

  • Po Ladě Vesta SW přichází v provedení Cross také základní sedan 

  • Změny jsou stejné jako u kombi 

  • Vůz dostal bohaté oplastování celé karoserie a světlou výšku 203 mm 

  • Termín zahájení výroby tohoto provedení zatím nebyl oznámen 

Vše, co je alespoň vzdáleně příbuzné crossoverům, je v dnešní době velmi žádané. Proto se více než kdy jindy rozšiřuje nabídka oplastovaných kombíků a hatchbacků. Dokonce i Lada před časem představila model Vesta SW v provedení Cross, který aktuálně doplní základní sedan. Přivítejte Ladu Vesta Cross.

Lada o svém zvýšeném oplastovaném sedanu říká, že tím založila novou kategorii, nicméně třeba takové Volvo už dříve zařadilo do své nabídky model S60 Cross Country. Po technické stránce se žádné překvapení nekoná. Automobilka použila stejné prvky, jaké dříve představila u kombi SW Cross.

Doporučujeme: Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi vypadají opravdu dobře

To znamená bohaté oplastování kolem celé karoserie, upravené nárazníky, litá sedmnáctipalcová kola a především světlou výšku podvozku zvýšenou z původních 178 mm na 203 mm. V interiéru najdeme bohatou výbavu, čalounění kůží a jedno ze dvou barevných provedení. Zájemci dostanou na výběr šedočernou a oranžovo černou variantu. Nutno uznat, že i sedan Vesta Cross vypadá velmi dobře.

Jak to bude se zahájením prodeje, cenou a uvedením na trh, to oficiální informace zatím neříkají. Lada je zveřejní později.

Už i sedan Lada Vesta chce být crossoverem. Přivítejte nové provedení Cross
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

1 komentář

  1. Cituji: Jak to bude se zahájením prodeje, cenou a uvedením na trh, to oficiální informace zatím neříkají. Lada je zveřejní později.
    Takže máme nějaký vybarvený obrázek a dál nic. Ježíšmarjá, koho to zajímá?!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: