Už i Dacia nabízí šrotovné. Bonus až třicet tisíc korun se ale našeho trhu opět netýká

  • Šrotovné nabízí už poměrně hodně automobilek 

  • Nově se přidala také Dacia

  • Ta nabízí slevu až 30 tisíc korun 

  • Našeho trhu se ale ani tato nabídka netýká 

Před časem přišly německé automobilky s tím, že dají celkem zajímavé slevy zákazníkům, kteří před nákupem nového automobilu sešrotují svůj starý vůz. Takzvané šrotovné se tak vrátilo na evropskou scénu. Nejprve tuto nabídku představilo BMW a Ford, následně se přidaly další automobilky. Nejnověji to byla Dacia.

Ta nabízí v přepočtu až 30 tisíc korun, ovšem výhradně k modelu Duster. Celková výše slevy závisí na tom, jakou si vyberete výbavu. Nabídka je opět časově omezena do konce roku, slevu dostanete výměnou za sešrotování automobilu vyrobeného do konce roku 2009, který plní normu Euro 4 a starší. Starý vůz musíte vlastnit minimálně 90 dnů.

Doporučujeme: Škoda nabízí šrotovné až do výše 113 000 Kč. Ale ne pro Českou republiku

Jenže je tu znovu háček, který asi už všichni tuší. Tak jako tomu bylo v případě automobilek BMW, Opel, Ford nebo i Škoda, ani nabídka Dacie se českého trhu netýká. Jde o věc určenou pro Velkou Británii.

Jen připomeneme, že BMW aktuálně dává zákazníkům slevu až 2000 eur, Ford dokonce až 8000 eur a Škoda na britském trhu až 4000 liber, tedy něco málo přes sto tisíc korun. Čeští zájemci mají ve všech případech smůlu.

Už i Dacia nabízí šrotovné. Bonus až třicet tisíc korun se ale našeho trhu opět netýká
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 9 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: