Také Volkswagen Atlas bude sportovní. V Detroitu se představí varianta R-Line

  • Nový Volkswagen Atlas dostal sportovní paket R-Line 

  • Atlas R-Line se ukáže na autosalonu v Detroitu 

  • Radikální technické změny nečekejte

  • Motory pro Atlas R-Line jsou stejné jako pro běžnou verzi 

Volkswagen v Detroitu ukáže kromě jiného sedmimístný Tigauan Allspace, k vidění ale bude také velké SUV Atlas. To se sice už vyrábí, na nadcházející autosalon ale dorazí sportovně střižená verze R-Line. K zákazníkům se tato novinka dostane s menším zpožděním oproti základní variantě.

Doporučujeme: Volkswagen Atlas: Americký „Kodiaq“ je ještě větší než ten český a nabídne motor VR6

Paket R-Line známe z mnoha dosavadních modelů automobilky Volkswagen. Vždy se mění pouze detaily a ani u Atlasu tomu nebude jinak. Hlavním poznávacím znamením budou upravené nárazníky doplněné o leskle černé detaily, výraznější prahy a dvacetipalcová litá kola. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na příslušná loga.

Interiérová část paketu R-Line už nabídne pouze vyložené drobnosti jako třeba kovové pedály, sportovní volant a opět loga R-Line.

Nabídka motorů je shodná s klasickou variantou, takže zájemci budou moci volit mezi přeplňovaným zážehovým čtyřválcem 2.0 TSI a atmosférickým šestiválcem o objemu 3,6 litru. Bez ohledu na konkrétní motor vždy dostanou také automat a pohon všech kol.

Doporučujeme: Nový Volkswagen Tiguan Allspace se představuje na oficiálních fotkách

Do prodeje na americkém trhu dorazí Volkswagen Atlas na jaře. Atlas R-Line se v nabídce objeví v průběhu letošního roku.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: