Sprinter jako terénní obytňák? Lexani takovou přestavbu nabízí, luxus ale nečekejte

  • Mercedes-Benz Sprinter si můžete pořídit také jako terénní obytný vůz 

  • Společnost Lexani přepracovala interiér i exteriér 

  • Výbavy není málo a auto určitě nebude levné, na záchod ale budete muset do přírody 

Společnost Lexani Motors staví luxusní automobily, jejichž základem mohou být také velké dodávky typu Mercedesu-Benz Sprinter. V podobných autech na vás čeká všechno možné od masážních křesel přes obří televize až po detaily vyrobené z pravého zlata. O to zajímavější je aktuální novinka, která míří na trochu jinou klientelu. Jmenuje se Extreme Terrain Vehicle (zkráceně EXTV), vychází ze zmíněného Spinteru a přestože bude určitě velmi drahá, příliš luxusní není.

Přepracovaný Sprinter je obytný automobil schopným jízdy terénem. Lidé z Lexani Motors mu dopřáli masivní kovový rám, řadu diodových světel osvětlující celé okolí vozu a dvaceptipalcové disky obuté do terénních pneumatik. Na střeše si vůz veze dokonce také solární panel.

Doporučujeme: Elektrický Mercedes Sprinter ujede 150 km a rychleji než 120 km/h nezvládne

V interiéru jsou kromě sedadla řidiče a spolujezdce ještě další dvě luxusní křesla a dvě pohovky. Nechybí ani mikrovlnná trouba, lednička, samozřejmě je zde Wi-Fi, televize a výkonná klimatizace. Na koupelnu nebo záchod ale tentokrát nedošlo. Evidentně se předpokládá, že i mezi movitými klienty se najdou tací, kteří mají rádi úzké spojení s přírodou. O případných úpravách techniky se dostupné informace nezmiňují. Lexani údajně pracovalo na projektu více než rok.

Vzhledem k tomu, co Lexani běžně nabízí, je provedení na zveřejněných fotkách pouze jakýmsi základním návrhem. U této společnosti není nic nemožné, takže si můžete svůj vysněný terénní obytný vůz jakkoliv dále upravit. Pokud tedy máte dostatečné množství peněz.

Sprinter jako terénní obytňák? Lexani takovou přestavbu nabízí, luxus ale nečekejte
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (74.29%) 14 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: