Společnost Cebia změnila sídlo a logo

Společnost Cebia, která se zabývá především prověřováním historie a zabezpečením vozidel, letos absolvovala zásadní historické změny. Společnost se přestěhovala do nových moderních prostor na Praze 4 a zároveň změnila logo a celý s tím spojený grafický projev společnosti.

„Vloni měla Cebia již 25. výročí založení. Naše společnost se od počátku svého působení na trhu značně rozrůstá, potřebovali jsme větší a modernější prostory, tak jsme přikročili k této nelehké změně. Naše služby využívá stále více zákazníků a uvádíme na trh neustále nové služby. Naším klíčovým systémem je AUTOTRACER dostupný online na www.zkontrolujsiauto.cz, který slouží k prověření historie vozidla včetně vývoje stavu tachometru. Tento systém využívá měsíčně přes 100 tisíc zákazníků,“ uvedl Ing. Martin Pajer, ředitel společnosti Cebia.

Společnost Cebia se přestěhovala do budovy Alpha v BB Centru na Praze 4, kde má 1 200 m2 kancelářských ploch. V suterénu jsou nově vybudované dílny, kde společnost provádí zabezpečení vozidel formou značení oken, montáže satelitních jednotek a fyzické prověrky vozidel. „Rádi zákazníky v nových prostorách přivítáme a věříme, že v nich budeme poskytovat nadále komfortní služby,“ doplnil Martin Pajer.

Nová adresa společnosti Cebia:

Cebia, spol. s r.o. Vyskočilova 1461/2a 140 00 Praha 4

Nová telefonní čísla:

Telefon: +420 222 207 207 Fax: +420 222 207 107

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: