Škoda představila také modernizovanou Octavii Scout. Radikální změny se nekonají

  • Po základní verzi a RS přichází také modernizovaná Škoda Octavia Scout 

  • Opět je hlavní novinkou přepracovaná přední část 

  • Nově bude možné kombinovat motor 2.0 TDI 110 kW, pohon všech kol a automatickou převodovku 

Po včerejším odhalení modernizované Škody Octavia RS přichází další pokračování tohoto seriálu. Dnes mladoboleslavská automobilka vypustila do světa první fotografie upravené Škody Octavia Scout. Po technické stránce se toho ale zas až tolik nezměnilo.

Největší novinkou je i zde především upravený design. Také Scout dostal větší masku chladiče, čtyři světla (ta mohou být kompletně diodová), přepracované koncové svítilny a tak dále. Oproti základní variantě má Scout o 3 cm vyšší podvozek a samozřejmě oplastování kolem celé karoserie.

Doporučujeme: Škoda Octavia RS získala při faceliftu 230 koní i nižší a širší podvozek

V interiéru se máme těšit například na novou potahovou látku Thermo Flux. Ta má údajně výbornou prodyšnost a díky tomu vylepší komfort posádky za různých klimatických podmínek. Řidič se pak bude moci spolehnout na řadu asistenčních systémů a režim jízdy Offroad, určený pro výlety mimo silnice.

Nabídka motorizací obsahuje zážehový čtyřválec 1.8 TSI (132 kW/180 k) a dvě verze vznětového dvoulitru. Ta slabší disponuje výkonem 110 kW (150 k), silnější varianta dosahuje 135 kW (184 k). Novinkou v oblasti motorizací je kombinace slabšího dieselu, pohonu všech kol a sedmistupňové automatické převodovky, která dříve nebyla možná. Další informace najdete v přiložené tiskové zprávě.

Otevřít tiskovou zprávu

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: