Škoda Kodiaq dostala luxusní verzi Laurin & Klement. LED světla má v základu

  • Škoda Kodiaq Laurin & Klement je nový vrcholný stupeň výbavy úspěšného SUV

  • Standardně má Kodiaq L&K pohon všech kol, full-LED světla či 19″ kola

  • Motor 2.0 TSI se dočkal zvýšení výkonu o 8 kW

Česká automobilka Škoda neukáže na autosalonu v Ženevě jen faceliftovanou Fabii a koncept kompaktního crossoveru Vision X, ale rovněž novou vrcholnou verzi SUV Kodiaq. To se totiž dočkalo luxusního provedení Laurin & Klement, které rozšiřuje standardní výbavu o mnoho jinak drahých příplatkových prvků.

Například adaptivní full-LED světlomety jsou u této verze standardem, stejně jako pohon všech kol, 19″ kola z lehkých slitin Sirius, mřížka chladiče tvořená vertikálními lamelami a chromovým dekorem a decentní plakety s nápisem Laurin & Klement na předních blatnících. Několik nových detailů je i v interiéru.

Doporučujeme: Nechcete čekat na Škodu Kodiaq RS? Čip od BSR zvedne výkon na 260 koní

Standardní výbava interiéru, který může být provedený v černé nebo světlé kůži, zahrnuje elektricky nastavitelná přední sedadla včetně paměťové funkce, prahy dveří s nápisem Kodiaq, hliníkové pedály, textilní vkládané koberce, dešťový senzor, automatickou clonu vnitřního zpětného zrcátka, ambientní osvětlení interiéru a audio systém Canton.

Pod kapotou Škody Kodiaq může být buď benzinová patnáctistovka o výkonu 110 kW nebo dvoulitr TSI o výkonu 140 kW, který se tedy dočkal posílení o 8 kW. Vznětový motor 2.0 TDI zůstává bez dalších změn na výkonu 110 nebo 140 kW. Přikoupit lze ještě adaptivní podvozek DCC.

Škoda Kodiaq dostala luxusní verzi Laurin & Klement. LED světla má v základu
Ohodnoťte tento článek!
4.1 (81.11%) 18 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: