Seat představuje digitální kokpit pro modely Arona a Ibiza

  • Digital Cockpit zefektivňuje poskytování důležitých informací řidiči

  • Arona je prvním crossoverem v segmentu s digitálním panelem přístrojů

  • 10,25“ displej digitálního panelu přístrojů je nastavitelný pro maximální podporu řidiče, aby se mohl zaměřit na nejdůležitější informace

SEAT rozšířil nabídku výbavy pro modely Arona a Ibiza o digitální panel přístrojů. Praktický a individualizovatelný Digital Cockpit poskytuje lépe čitelné informace, přizpůsobené požadavkům řidiče. SEAT Arona je prvním crossoverem na trhu, který nabízí výhody interaktivního, individualizovatelného displeje s úhlopříčkou 10,25“. Digital Cockpit již od ledna 2018 oceňují řidiči modelů SEAT Leon a Ateca.

Digitální přístroje s vysokým rozlišením se mohou pochlubit nejen modernějším a všestrannějším designem, ale také poskytují větší funkčnost, která umožňuje řidičům výběr libovolného zobrazení, od klasických informací analogových přístrojů, jako je rychloměr nebo otáčkoměr, až po barevné mapy a navigační pokyny (výbava na přání).

„Maximálně se snažíme nabízet našim zákazníkům design nejvyšší kvality. Nyní přenášíme preciznost klasických přístrojů do digitálního světa, v němž je každý pixel definován se stejnou přesností,“ řekl Alejandro Mesonero-Romanos, šéfdesignér společnosti SEAT. „Využitím tohoto průkopnického digitálního prostředí posouváme vnitřní design našich vozů na novou úroveň.“

Výběr poskytovaných informací je snadný a od řidiče vyžaduje pouhé stisknutí tlačítka „View“ na volantu, jímž se prochází třemi různými hlavními zobrazeními. Tím je minimalizováno rozptylování pozornosti řidiče a maximalizována čitelnost poskytovaných informací v závislosti na požadavcích řidiče. Přechody mezi nabízenými informacemi na displeji TFT s rozlišením 1280 x 480 pixelů jsou plynulé díky obnovovací frekvenci 75 Hz. Informace jsou díky tomu také snadněji čitelné.

 

Seat představuje digitální kokpit pro modely Arona a Ibiza
Ohodnoťte tento článek!
1 (20%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: