Seat Arona: Druhý španělský crossover se možná ukázal na první fotografii

  • Seat připravuje druhý crossover, který se zařadí pod Atecu 

  • Na internet unikla první neoficiální fotografie prozrazující vzhled vozu

  • Malé španělské SUV ponese jméno Arona a představí se v létě

S příchodem modelu Ateca získal Seat do nabídky své historicky vůbec první SUV. Ale nezůstane jen u něj, protože se chystá ještě jeden crossover, který bude menší. Ten se má představit zhruba v polovině letošního roku, jenže na internetu už teď koluje první snímek údajně odhalující jeho podobu.

Doporučujeme: Test Seat Ateca 1.4 TSI 4Drive — X=Volkswagen Tiguan/Seat Leon

Nový malý crossover ponese jméno Arona. V podstatě půjde o levnější alternativu k Audi Q2, respektive o zvýšenou variantu nedávno představené Ibizy nové generace. Jak ukazuje první neoficiální fotografie zveřejněná kolegy z řeckého Autoblogu, příbuznost modelů Arona a Ibiza bude jasně patrná už na pohled.

Žádné další bližší informace k dispozici nejsou, všeobecně ale můžeme očekávat nabídku známých motorů od přeplňovaného litrového tříválce 1.0 TSI až po naftové čtyřválce. Podobně jako Audi Q2 by se také Arona mohla dočkat rovněž pohonu všech kol.

Nic bližšího aktuálně k dispozici není. Musíme si tedy počkat jak na další informace, tak na oficiální fotky, protože až ty definitivně potvrdí pravost tohoto neoficiálně zveřejněného snímku.

arn

Seat Arona: Druhý španělský crossover se možná ukázal na první fotografii
Ohodnoťte tento článek!
2.5 (50%) 2 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: