První neoficiální fotky ukazují, jak bude vypadat nastupující generace Subaru Forester

  • Nové Subaru Forester se představí už příští týden 

  • První neoficiální fotky v předstihu prozrazují, na co se můžeme těšit 

  • Nastupující Forester dostane podle všeho stejný technický základ, na kterém už stojí nová Impreza a XV

Příští týden bude zahájen autosalon v New Yorku, kde se kromě jiného představí také nové Subaru Forester. Automobilka samotná dosud zveřejnila pouze jeden oficiální obrázek ukazující zadní světlo, po internetu ale už teď kolují další dva neoficiální snímky naznačující podobu této novinky mnohem více. Zdá se, že na žádnou zásadní revoluci nedojde.

Doporučujeme: Subaru Ascent je sen každého subaristy s velkou rodinou. Zůstane však nesplněný

Nepříliš kvalitní fotky původem z japonského magazínu prozrazují velmi podobnou základní siluetu a přední část připomínající obrovské americké SUV Ascent. Nechybí bohaté oplastování celé karoserie, velká světlá výška a diodové koncové svítilny.

O technice lze zatím pouze spekulovat, všeobecně se ale očekává opětovné použití platformy, na které už stojí XV a nová Impreza. Ta totiž vznikla jako modulární základ připravený pro všechny nadcházející modely bez ohledu na konkrétní kategorii nebo použitý druh pohonu. Pokud se tak opravdu stane, můžeme se těšit na ještě lepší jízdní vlastnosti a výrazně tužší karoserii, což by mělo v konečném důsledku přinést výborné hodnocení v nárazových testech.

Doporučujeme: Subaru BRZ a WRX STi v ledové aréně — Dva způsoby zábavy

Některé zdroje pak slibují také přítomnost nového přeplňovaného boxeru o objemu 2,4 litru, který byl představen spolu s modelem Ascent. Ten by s parametry 194 kW (264 koní) a 374 Nm samozřejmě Foresteru velmi slušel, ale je velkou otázkou, zda se vůbec do Evropy dostane.

Naopak jistá je také u Subaru Forester 2019 přítomnost pohonu všech kol, automatické převodovky Lineartronic a systému EyeSight. Další podrobnosti se dozvíme nejpozději za týden.

Subaru Forester 2019_1 (2) Subaru Forester 2019_2 (2)

Foto: Carscoops

První neoficiální fotky ukazují, jak bude vypadat nastupující generace Subaru Forester
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: