Na přívěsu od Agadosu lze převážet i motocykly

Největší český výrobce přívěsných vozíků, velkomeziříčská společnost Agados, má ve svém portfoliu také přívěsné vozíky speciálně upravené na přepravu motocyklů. Nabízí rovněž doplňkové díly na převoz motocyklu, které lze využít na jakýkoliv přívěsný vozík. Výrobce přívěsů nabízí tři druhy přívěsných vozíků série Kangaro.

Vozíky Kangaro-15 jsou určeny pro přepravu až tří motocyklů. Jedná se o masivní přívěsy s podlahou a velkou variabilitou s možností i nástavby bočnic a plachty. Vyrábí se až do celkové hmotnosti 1200 kg.

Pro přepravu jednoho až dvou motocyklů lze využít vozík Kangaro-12. Podlaha a nízké bočnice 10 cm redukuje ostřik motocyklů od tažného vozidla v případě nepříznivého počasí. I tento přívěs je možné vybavit nástavbou bočnic včetně plachty.

Na přívěs Kangaro VZ-21 lze také umístit až dva motocykly a je standardně vybaven nájezdem.

Všechny tři typy vozíků se vyrábějí v nebržděném i brzděném provedení a jsou schválené pro maximální rychlost je 130 km/h.

K převozu motocyklů se používá také přívěsová řada VZ – O. Tyto přívěsy díky vysokým bočnicím a laminátovému víku ochrání motocykl před povětrnostními vlivy, zadní čelo tvoří nájezdová rampa a k uchycení motocyklu lze použít všechny výše zmíněné prvky.Agados KANGARO-15N_zadní_vysunutý_web

Na přívěsu od Agadosu lze převážet i motocykly
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 7 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: