Právě vychází časopis Auto motor a sport 10/2018

  • Aston Martin Vantage V8 ve velkém testu: troufne si na 911?

  • Bugatti Divo má 1500 koní a nebojí se je použít. V čem je lepší než Chiron?

  • Extra příloha: příprava na zimu

  • Srovnání čtyř oblíbených rodinných kombi střední třídy

Měsíčník Auto motor a sport má narozeniny! Ke svým pětadvacetinám si nadělil výrazně lepší papír a moderní grafiku, i nadále je ale nadupaný spoustou novinek. Není teď řeč jen o brutálním Bugatti Divo, které se nekompromisně usadilo na titulní straně, ale třeba také o velkém testu Astonu Martin Vantage V8, který je nyní výrazně lepší a vystrkuje růžky i směrem k Porsche 911.

001_titul_10_2018.indd

Těch si mimochodem užijete opravdu pořádnou dávku na konci časopisu ve fascinaci, věnované právě radovánkám s vozy Porsche na okruhu. A nebyly to žádné lehké váhy, GTS bylo skoro nejslabší… RS2 GT, RS 3 GT a tak. Na legendární 911 jsme si proto posvítili i v sekci Bazar, protože nejeden fanda určitě dostane na sportovní auta s motory boxer chuť.

PORSCHE-1

Velký materiál věnujeme i dílu slavného designéra, Giorgetta Giugiara. Navrhoval Ferrari, Fiat Pandu, několik Škodovek, budovy, dezény pneumatik nebo třeba makarony. Fascinující člověk a skvělý fachman.

Z horkých novinek jmenujme třeba Audi Q3 nebo Opel Combo, z velkých testů například zbrusu novou Audi A6 se silným šestiválcovým dieselem, omlazenou Škodu Fabia 1.0 TSI, rodinné kombi Volvo V60 T6 nebo třeba žhavé Maserati Levante.

AUDI_A6-1

Zaměřili jsme se také na možnosti investice do aut, zmapovali jejich výnosy a také se podívali, za kolik se nyní prodávají ty nejdražší. No, byly by za to pěkné baráčky… nebo spíš celé sídliště! V části věnované automobilovému sportu rozebíráme zastávky v boxech: jak se pit-stop vyvíjel, jak se liší v rámci jednotlivých šampionátů a za jak dlouho jej zvládnou ti nejlepší?

srovnavak-1

V anketě Best Cars, která v čísle 10 startuje, můžete vyhrát zajímavé ceny a rozhodnout o tom, která auta jsou podle vás nejlepší. Kdo je nejlepší kombi ze čtveřice Opel Insignia, Renault Talisman, Mazda 6 a Hyundai i40 jsme s dovolením rozhodli za vás. Velký srovnávací test přinesl nejedno překvapení.

Tak hezké čtení!

Právě vychází časopis Auto motor a sport 10/2018
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: