Poslední květnový víkend ve znamení srazu vozů značky Seat

Od pátku 26. května do neděle 28. května se u přehrady Rozkoš u České Skalice bude konat další ročník srazu vozů SEAT, který pořádá SEAT KLUB ČR pod záštitou SEAT Česká republika.

Půjde o přátelské setkání majitelů, příznivců a fanoušků vozů značky SEAT, které má již dlouholetou tradici. Na letošním setkání bude možné si důkladně prohlédnout například novou generaci SEATu Ibiza, modernizovaný SEAT Leon Cupra 300 a nebo raritní kombi SEAT Toledo Bieber Vario v nálezovém stavu.

Pro návštěvníci setkání je připraven doprovodný program, který je naplánován na sobotu 27. května. V rámci toho bude možné si prohlížet vystavené vozy na ploše, se svým automobilem bude možné absolvovat jízdu zručnosti na čas o ceny a nebo si zajet trať z bezpečné vzdálenosti s dálkově ovládaným zmenšeným modelem závodního vozu SEAT Leon Cup Racer. Chybět nebude ani vědomostní kvíz o značce SEAT nebo soutěž o věcné ceny, například úpravu řídící jednotky vozu zdarma. Sobotní odpolední program zavede účastníky srazu v rámci spanilé jízdy do nedalekého motokárového areálu, kde bude výhradně pro ně rezervována motokárová trať.

Na sraze jsou vítáni nejen majitelé všech vozů SEAT bez ohledu na stáří – pro nejstarší vůz SEAT, který přijede, bude připraveno ocenění – stav nebo úpravy, stejně jako příznivci vozů této španělské značky, ať už minulí nebo budoucí majitelé. Každoročně je k vidění více než 100 vozů z celé České republiky, ale i ze zahraničí. Také letos se očekává početná návštěva vozů z Německa nebo Lucemburska.

Sraz vozů značky SEAT se bude konat v autokempu Rozkoš od pátku 26. 5. do neděle 28. 5. 2017. Vjezd na sraz je stanoven na 100 Kč za auto. Další informace včetně kompletního programu a mapky příjezdů lze nalézt na webových stránkách: www.seat-mania.cz/seatsraz .

 

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: