Policie zadržela s pistolí v ruce řidiče Tesly Model S, který údajně unesl své vlastní dítě

  • Policie z amerického města Santa Clarita řešila minulou sobotu únos dítěte páchaný řidičem Tesly Model S 

  • Během chvíle byl vůz zastaven a řidič zadržen 

  • Následně se ukázalo, že dotyčný pouze usadil své dítě do třetí řady sedadel, která je u této Tesly otočená proti směru jízdy 

  • Policisté to komentovali slovy „Nejsme experti na Teslu“

Pokud vlastníte elektrický automobil, čekají na vás různá úskalí. Budete řešit místa pro dobíjení, když je najdete, může se vyskytnou problém s tím, že se tam právě dobíjí jiný vůz, budete se muset vypořádat s vysokou pořizovací cenou a tak dále. Speciálně v případě Tesly Model S se ale mohou vyskytnout také podstatně zajímavější problémy, což nedávno ukázal jeden případ, který se odehrál nedaleko Los Angeles.

Doporučujeme: Nová verze závodní Tesly Model S zvládne akceleraci z nuly na 100 km/h za 2,1 s

Policie ve městě Santa Clarita dostala minulou sobotu oznámení o tom, že někdo unáší dítě přímo za bílého dne. Dotyčný byl podezřelý z prostého důvodu. Dítě totiž dával do zavazadelníku šedé Tesly Model S. Policisté začali okamžitě jednat. Jak píše americký The Signal, během chvíle byl podezřelý vůz zastaven, následně policie s pistolí v ruce řidiče zadržela.

Celá věc ale měla pro policisty nečekané rozuzlení. Tesla Model S je sice liftback, ale může být vybavena třetí řadou sedadel, která je netradičně otočená proti směru jízdy. Policisté tak místo únosu našli v zavazadelníku předpisově usazené dítě. Vše pak okomentovali strohými slovy „Nejsme experti na Teslu“.

Doporučujeme: Faraday Future FF 91 má výkon tisíc koní a dosahuje rychlosti přes 800 km/h

Vzhledem k tomu, že se vše událo v Americe a Tesla je americká značka, jeden by čekal, že policii třetí řada v zavazadelníku Tesly Model S nepřekvapí, stejně jako americké kolemjdoucí. Jak ale píší kolegové z magazínu Electrek, případy, kdy lidi udivuje nakládání dětí do zavazadelníku Tesly Model S, nejsou v Americe ničím neobvyklým. Ještě nikdy se ale nestalo, aby policie kvůli tomu vytáhla na řidiče pistoli.

models

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: