Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8

  • Zhruba po měsíci policie dovolila zveřejnit fotky nabourané i8

  • Snímky byly součástí vyšetřování. Proto nebylo možné je zveřejnit dříve

  • Nabouraná i8 je konečně v servisu BMW

V pondělí přišla zpráva o tom, že police konečně předala českému zastoupení automobilky BMW nabouranou i8. Ta byla předmětem vyšetřování Generální inspekce bezpečnostních sborů, proto nebylo možné dát poškozený vůz do servisu dříve. Podobným případem jsou i fotky pořízené těsně po nehodě jihomoravskými hasiči.

Doporučujeme: Nabourané BMW i8 se po čtyřech týdnech vrátilo zpět k automobilce

Poté, co se objevila zpráva o tom, že policejní BMW i8 mělo nehodu, všichni zuřivě hledali fotky. Hlad po snímcích byl tak velký, že se dokonce na internetu začaly objevovat snímky z jiných nehod BMW i8 dodatečně upravené tak, aby auto vypadalo jako to policejní. Původní fotky ale mohly být zveřejněny až dnes. Oficiálním důvodem je opět skutečnost, že i tyto snímky byly součástí vyšetřování GIBS a tudíž musely zůstat neveřejné až do dnešního dne, kdy policie jejich zveřejnění konečně povolila.

Doporučujeme: Nové policejní BMW i8 bude hlídkovat na dálnicích, radar ale nemá

Bohužel kvalita fotek není příliš valná, takže z nich toho stejně moc nevyčteme. Nicméně se zdá, že by to totálka být nemusela a že by se vůz policistům mohl ještě vrátit. Tak snad už sním nebudou provádět další předváděcí jízdy v deset večer.

Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 5 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: