Pobočka Geis pro balíkovou logistiku

Skupina Geis otevřela novou pobočku pro balíkovou logistiku ve Velkých Přílepech, odkud obsluhuje západní část středních Čech a Prahy. Nová pobočka je vzdálena pouhých 12 km od stávající lokality, takže dosah obslužnosti se v podstatě nemění.

„Vzhledem k nárůstu objemů balíkových zásilek se stávající pobočka v pražské Ruzyni blížila ke svému kapacitnímu maximu, a proto jsme hledali nový vhodný prostor právě v tomto regionu,“ řekl regionální ředitel Geis Parcel CZ Jaromír Roušavý.

Budova zahrnuje dvě haly pro třídění, což provozně umožní rozdělení zásilek pro Prahu a venkov. Každá hala má cca 1000 m² a je osazena dostatečným počtem dveří pro nakládku a vykládku vozidel. Součástí pobočky je také hala pro vykládku vozidel z hlavních běhů, kterou urychlí tři teleskopické dopravníky. Prostor pobočky umožní i další rozvoj a počítá také s nárůstem počtu kmenových zaměstnanců.

„Uspořádání provozní části nám poskytuje větší přehled nad nakládkou a vykládkou vozidel. Komfortní je i nově vybudované zázemí pro administrativní pracovníky a dispečink i zázemí pro zaměstnance a řidiče,“ dodává Jaromír Roušavý.

Pobočka Geis pro balíkovou logistiku
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 2 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: