Petr Rychlý dostal rychlé auto

Společnost Porsche Brno, člen sítě Porsche Inter Auto CZ, zahájila spolupráci s Petrem Rychlým. Oblíbený herec a moderátor dostal na jeden rok k dispozici automobil Audi A4 Avant. Stal se tak propagátorem nejen tohoto špičkového modelu, ale i společnosti Porsche Brno, prodejce vozů značky Audi.

Novou tváří kampaně Porsche Brno se stal vynikající herec Petr Rychlý, kterého známe nejen z divadla Na Vinohradech, ale především z televizních obrazovek. Ztvárnil celou řadu filmových rolí (nadporučíka Pecháčka v Černých baronech), moderoval několik televizních pořadů (Natoč to!) a svůj hlas propůjčil mnoha zahraničním filmům a seriálům (Joey z Přátel). Do srdcí diváků se zapsal především jako primář Čestmír Mázl z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Naposledy jsme ho měli možnost vidět excelovat jako písničkáře Honzu Nedvěda v televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Díky společnosti Porsche Brno bude mít nyní Petr Rychlý možnost vyzkoušet si po dobu jednoho roku nové Audi A4 ve verzi Avant. To v sobě dokonale snoubí estetické prvky i technická řešení a opět definuje nová měřítka ve svém segmentu. Hlavní pozornost k sobě přitahují dvě inovace – na přání dodávaná přístrojová deska Audi virtual cockpit tvořená 12,3″ LCD displejem s vysokým rozlišením a soustava reproduktorů Bang & Olufsen s technologií 3D zvuku. Na oplátku přislíbil svou účast na akcích společnosti Porsche Brno a podílení se na její prezentaci na webu a sociálních sítích.

„Spolupráce s Petrem Rychlým nás velmi těší,“ řekl Michael Schindler,
ředitel pobočky Porsche Brno. „Věříme, že bude se zapůjčeným luxusním automobilem Audi A4 Avant  maximálně spokojen.“

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: