Nový VW T-Roc Cabrio dorazí na trh v květnu. Základní model koupíte za 699 900 Kč

  • Malé SUV Volkswagen T-Roc distalo stahovací střechu

  • Volkswagen nabídne stylovou i sportovní verzi

  • Plátěná střecha funguje do rychlosti 30 km/h

  • V nabídce jsou dva zážehové motory

Otevřené provedení malého SUV T-Roc představil Volkswagen ve Frankfurtu 2019, tehdy ještě ve verzi „blízké sériové výrobě“. Postupem času se ukázalo, že šlo o sériovou podobu a od prosince české zastoupení začalo přijímat závazné objednávky čtyřmístného automobilu, který by měl v nabídce vyplnit místo po již dříve ukončených modelech VW Beetle Cabrio a Golf Cabrio. Oficiálně se u nás začne prodávat z kraje května letošního roku.

Na rozdíl od klasického karosářského provedení si výrobce pro otevřenou verzi modelu T-Roc, jejíž plátěnou střechu lze ovládat až do rychlosti 30 km/h, připravil pouze dvě výbavové úrovně. Jmenovitě designově zaměřenou Style a sportovní R-Line.

Interiér je pouze čtyřmístný a do zavazadelníku se vejde 280 litrů
Elektricky ovládaná střecha se stáhne za devět sekund, a to do rychlosti až 30 km/h

Paletu motorů tvoří pouze agregáty 1,0 TSI/85 kW a 1,5 TSI/110 kW. Poháněná jsou vždy přední kola a mezi manuálem a automatem si vyberete jen u silnějšího a objemnějšího z nabízených motorů.

Cena za základní provedení Style s litrovým tříválcem a 6stupňovým manuálem začíná na 699 900 Kč a za vaše peníze dostanete poměrně bohatou výbavu, kam patří například 17“ kola Mayfield z lehké slitiny, klimatizace, Lane Assist pro jízdu v jízdním pruhu, adaptivní tempomat s funkcí nouzového brzdění, infotainment Discover Media s navigačním systémem nebo bezdrátové nabíjení telefonu. Pokud máte zájem o čtyřválec 1,5, připlatíte necelých 40 tisíc Kč navíc.

Nový VW T-Roc Cabrio dorazí na trh v květnu. Základní model koupíte za 699 900 Kč
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: