Nový Renault Mégane R.S. odhalen na neoficiálních fotkách

  • Nový Renault Mégane R.S. se ukázal na neoficiálních fotkách 

  • Na pohled půjde o dost zajímavý stroj 

  • Oficiální premiéra proběhne nejspíš ve Frankfurtu 

Kategorie expresních hot-hatchů je v dnešní době poměrně bohatá. Renault Mégane coby tradiční zástupce segmentu to tím pádem nebude mít úplně jednoduché. Zatím ještě není zcela jasné, s čím přesně nová generace přijde, design už byl ale odhalen. Kromě dříve zveřejněných patentových snímků po internetu totiž kolují také první neoficiální fotky. Ty zveřejnili například kolegové z CarAdvice.com.

Jak se dalo čekat, Mégane R.S. dostane agresivní nárazník s diodami uspořádanými ve stylu omlazeného Clia R.S., vzadu najdeme obrovskou koncovku výfuku a gigantický difuzor. Za pozornost stojí i hodně rozšířené blatníky, které do posledního centimetru vyplňují velká kola. Tohle prostě vypadá velmi slibně.

Doporučujeme: Renault Mégane R.S. byl prozrazen. Oficiálně se představí až za dva měsíce

Co přesně Mégane R.S. nové generace nabídne po stránce techniky, o tom se stále spekuluje. Podle některých zdrojů má být pod kapotou přeplňovaná osmnáctistovka převzatá z Alpine A110, jiné informace ovšem slibují přeplňovaný dvoulitr. Výkon by každopádně neměl být nižší než 300 koní a téměř jistý je také systém řízení zadní nápravy. Zdá se, že nový Mégane R.S. bude v zatáčkách hodně rychlý.

Na oficiální představení si musíme počkat ještě zhruba měsíc. Mégane R.S. nové generace bude totiž jednou z mnoha novinek frankfurtského autosalonu.

Nový Renault Mégane R.S. odhalen na neoficiálních fotkách
Ohodnoťte tento článek!
4.36 (87.14%) 14 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: