Nový Land Rover Discovery ukazuje, co všechno dokáže na silnici i v terénu

  • Nový Land Rover Discovery se představí v Paříži 

  • Technické detaily automobilka zatím tají, základem by ale měl být Range Rover. V nabídce najdeme čtyř- a šestiválcové motory 

  • Stejně jako předchůdce bude i nastupující generace velmi schopná v terénu, což dokazují nové fotky a videa 

Land Rover Discovery nové generace je jednou z premiér pařížského autosalonu. Automobilka nedávno zveřejnila první dva obrázky prozrazující přední část vozu, aktuálně přidala sérii dalších snímků a dvě videa. Na nich nové „Disco“ předvádí své schopnosti, ale pořád ještě s maskováním, o které se mimochodem postaraly také vybrané děti.

Jak je vidět z fotogalerie i z videa, Discovery má za sebou bohatý testovací program. Během něj se podívalo do pouště, testovalo se samozřejmě v klasickém terénu, nechybí ani zimní testy. Britská novinka bude evidentně velmi všestranný automobil.

Podle všeho poslouží u Land Roveru Discovery nové generace jako základ hliníková platforma původem z Range Roveru. Zájemci se dočkají známých šestiválcových motorů, základní verze dorazí s dvoulitry řady Ingenium.

Autosalon v Paříži startuje už za čtrnáct dnů. Kromě nového Land Roveru Discovery se zde ukáže také třeba Škoda Kodiaq, Hyundai i30 nové generace a další.

 

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: