Nový bodykit pro Toyotu Supra stojí jako třetina sériového auta

  • Bodykit pro novu Supru je k dispozici v laminátovém i karbonovém provedení

  • Japonský tuner upravil většinu novodobých sportovních modelů, včetně Ferrari, Lamborghini či McLaren

  • První upravené Supry k zákazníkům dorazí už v průběhu srpna letošního roku

Nová Toyota Supra vyvolává mezi fanoušky rozporuplné rekce. Část těch, kteří byli ochotni akceptovat příbuznost s BMW Z4, vyčítala vozu disproporční tvary, zejména v zadní části. Společnost Liberty Walk, která už upravila některé z modelů Ferrari, Lamborghini či McLaren, tyto stížnosti vyřešila bodykitem, za který by se nemusel stydět ani okruhový speciál kategorie GT.

Vzhledem k věhlasu japonského úpravce se pochopitelně nejedná o levnou záležitost. Prodloužený přední spoiler s nástavcem, vytažené přední i zadní blatníky, masivní nástavce prahů a zadní difuzor s přítlačným křídlem jako z letadla stojí zhruba třetinu pořizovací ceny sériové Supry.

Test Toyota GR Supra: Der Japaner

Kit od Liberty Walks se bude vyrábět ve dvou provedeních – v laminátovém a karbonovém. Základní laminátové vyjde v přepočtu na nějakých 350 tisíc korun, karbonové pak na 375 tisíc korun. Pokud zvolíte také novou přední kapotu, cena se vyšplhá na 421 tisíc korun v případě laminátu, kompletní karbonový kit vyjde na 447 tisíc.

Kit od Liberty Walks se bude vyrábět ve dvou provedeních – v laminátovém a karbonovém
Základní laminátové vyjde v přepočtu na nějakých 350 tisíc Kč, karbonové pak na 375 tisíc Kč

Společnost Liberty Walk už začala přijímat závazné objednávky a tentokrát nepůjde pouze o domácí zákazníky v Japonsku, případně americký trh. Bodykit karoserie se bude nabízet po celém světě a první zákazníci se dočkají někdy v průběhu srpna letošního roku.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: